Zdrowe stopy z DOZ Fundacją - relacja

CafeSenior.pl i DOZ Fundacja zapraszają wszystkie osoby w wieku powyżej 60 lat, na bezpłatną konferencję pod hasłem „Zdrowe stopy”. Na wtorkowym spotkaniu 10-go marca, już od godziny 11.00 wszyscy chętni będą mogli zmierzyć sobie poziom cukru, ciśnienie krwi, wskaźnik BMI, sprawdzić wagę, nawilżenie skóry, a nawet zbadać wzrok.
Plakat Zdrowe stopy
Fot. Materiały partnera

Spis treści

Relacja z konferencji Zdrowe Stopy 

Wykład, jak dbać o stopy, aby były zdrowe i piękne przedstawiła specjalistka podolog Magdalena Hafezi-Chojecka. O tym jak ważny to temat dla Seniorów świadczyła frekwencja i ilość pytań do prelegentki. Stopy muszą być nie tylko zdrowe ale i piękne. Zbliża się wiosna i lato będziemy chodzić w sandałkach i półbutach warto więc zadbać o stopy.

W drugiej części spotkania Seniorzy wysłuchali prelekcji Nadii Kasprzak z Mary Kay, która przedstawiła wyniki badań na temat pewności siebie wśród kobiet, w myśl ogólnoświatowej kampanii marki pt. Beauty of confidence. Panie przybyłe na spotkanie mogły skorzystać z porad wizażystek oraz profesjonalnego doboru koloru pomadki do swojego typu urody.

Podobnie jak podczas ubiegłych konferencji, i tym razem Seniorzy skorzystali z bezpłatnych badań przeprowadzonych przez specjalistów z Przychodni Synexus oraz badania wzroku przeprowadzonego przez Salony Dr Marchewka. Nowością była za to możliwość zbadania swojego słuchu. 

Konferencja Zdrowe Stopy  

Już w najbliższy wtorek w Łodzi seniorzy będą brali udział w konferencji na temat zdrowia stóp i sztuki chodzenia. Gość konferencji Pani Magdalena Hafezi-Chojecka, podolog, wygłosi prezentację na temat:

  • Sztuka chodzenia w pozycji pionowej. Deformacja stóp, palców, układu ruchu, możliwości korekcyjne i terapeutyczne.

Druga prelekcja poruszy niezwykle ważny temat: „Pewność siebie jako droga do piękna. Czemu Polki mają z tym problem i nie akceptują siebie?” Zagadnienie wyjaśni Nadia Kasprzyk z Mary Kay.  

Na seniorów będą czekać również bezpłatne pomiary:

  • BMI,
  • wagi,
  • cukru,
  • ciśnienia,
  • nawilżenia skóry,
  • a także badanie wzroku.

Konferencja odbędzie się na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, ul. Pomorska 51, sala G-2, o godzinie 12.00, (na pomiary i bezpłatne badania zapraszamy od godziny 11.00). 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!