DOZ Fundacja: koncert Władysława Jareckiego

W piątek, 28 lutego patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi wypełniła nastrojowa muzyka z charakterem. A to za sprawą dźwięków gitary oraz charakterystycznego lekko zachrypniętego głosu Władysława Jareckiego „Francuza” – finalisty programu The Voice Senior.
Plakat koncertu DOZ
Fot. Materiały partnera
Spis treści

Władysław Jarecki wystąpił dla Seniorów w Łodzi

O tym, że DOZ Fundacja lubi  zaskakiwać publiczność wiedzą uczestniczy naszych spotkań od dawna. Po pięknym koncercie karnawałowym z muzyką klasyczną i śpiewem operowym, w lutym postanowiliśmy zaprosić publiczność na klimatyczny występ jednego z ostatnich odkryć muzycznych – Władka Jareckiego. Łodzianie znają go od dawna – często spotkać go można koncertującego na Piotrkowskiej. Większa popularność to zasługa kilku ostatnich miesięcy i jego udziału w hitowym programie TVP – The Voice Senior, w którym doszedł do finału.

Podczas naszego koncertu Pan Władysław nie zawiódł publiczności. Oczarowani jego występami telewizyjnymi Seniorzy, mogli na własne uszy przekonać się w czym tkwi fenomen Władysława Jareckiego. Zachrypnięty głos, improwizacja gitarowa, rockowe ballady – to wszystko sprawia, że słucha się jego występów z najwyższą przyjemnością.

Władysław Jarecki dla seniorów

Pan Władysław ma ponad 70 lat, ale już od dzieciństwa fascynowała go muzyka, bardzo dobrze czuł się w pomieszczeniach, otoczony instrumentami. W programie TVP wszystkich wzruszyła jego historia, jako niemowlę trafił do Domu Dziecka. Przez to nigdy nie zaznał rodzinnej miłości. Z tego też powodu nie poukładał sobie swojego dorosłego uczuciowego życia. Oddał się muzyce, która zawsze go pochłaniała i intrygowała. W „The Voice Senior” zwykły kominiarz śpiewał w drużynie Marka Piekarczyka, skradł serca widzów i dotarł aż do półfinału. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wszystkich chętnych zapraszamy na patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, na ul. Pomorskiej 51.

CafeSenior.pl jest patronem medialnym wydarzenia.