DOZ Fundacja: koncert Władysława Jareckiego

W piątek, 28 lutego patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi wypełniła nastrojowa muzyka z charakterem. A to za sprawą dźwięków gitary oraz charakterystycznego lekko zachrypniętego głosu Władysława Jareckiego „Francuza” – finalisty programu The Voice Senior.
Plakat koncertu DOZ
Fot. Materiały partnera

Spis treści

Władysław Jarecki wystąpił dla Seniorów w Łodzi

O tym, że DOZ Fundacja lubi  zaskakiwać publiczność wiedzą uczestniczy naszych spotkań od dawna. Po pięknym koncercie karnawałowym z muzyką klasyczną i śpiewem operowym, w lutym postanowiliśmy zaprosić publiczność na klimatyczny występ jednego z ostatnich odkryć muzycznych – Władka Jareckiego. Łodzianie znają go od dawna – często spotkać go można koncertującego na Piotrkowskiej. Większa popularność to zasługa kilku ostatnich miesięcy i jego udziału w hitowym programie TVP – The Voice Senior, w którym doszedł do finału.

Podczas naszego koncertu Pan Władysław nie zawiódł publiczności. Oczarowani jego występami telewizyjnymi Seniorzy, mogli na własne uszy przekonać się w czym tkwi fenomen Władysława Jareckiego. Zachrypnięty głos, improwizacja gitarowa, rockowe ballady – to wszystko sprawia, że słucha się jego występów z najwyższą przyjemnością.

Władysław Jarecki dla seniorów

Pan Władysław ma ponad 70 lat, ale już od dzieciństwa fascynowała go muzyka, bardzo dobrze czuł się w pomieszczeniach, otoczony instrumentami. W programie TVP wszystkich wzruszyła jego historia, jako niemowlę trafił do Domu Dziecka. Przez to nigdy nie zaznał rodzinnej miłości. Z tego też powodu nie poukładał sobie swojego dorosłego uczuciowego życia. Oddał się muzyce, która zawsze go pochłaniała i intrygowała. W „The Voice Senior” zwykły kominiarz śpiewał w drużynie Marka Piekarczyka, skradł serca widzów i dotarł aż do półfinału. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wszystkich chętnych zapraszamy na patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, na ul. Pomorskiej 51.

CafeSenior.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!