Zdrowe odchudzanie – spotkanie dla seniorów

W poniedziałek (16 kwietnia) odbędzie się kolejne spotkanie organizowane przez DOZ Fundację oraz Cafesenior.pl, tym razem tematem konferencji będzie „Zdrowe odchudzanie”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Spis treści

Zapraszamy wszystkich seniorów na konferencję "Zdrowe odchudzanie" i spotkanie ze specjalistami, którzy przybliżą tematykę zdrowego odchudzania, ćwiczeń oraz diety.

Zdrowe odchudzanie

Podczas spotkania "Zdrowe odchudzanie" seniorzy będą mogli poznać Skuteczne techniki rehabilitacji „leniwych jelit”, z wykładu Sylwii Lewandowskiej dowiedzą się jak mądrze i skutecznie ćwiczyć.

W temat zdrowego odchudzania wprowadzi gości także dietetyk Izabela Nowak, która przygotowała prelekcję „Jak odchudzać się z głową. Prawidłowa dieta”.

Czytaj także: Żywienie w geriatrii – jak żywić osoby starsze?

Na miejscu dla wszystkich seniorów dostępny będzie także specjalistyczny sprzęt, umożliwiający pomiar wagi oraz ciśnienia.

W trakcie konferencji rozmowę z rzecznikiem do spraw seniorów – Celiną Majewską poprowadzi dyrektor Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych – Monika Kamieńska.

Spotkanie „Zdrowe odchudzanie” zostanie zorganizowane 16 kwietnia w galerii handlowej Sukcesja przy al. Politechniki 1 w Łodzi na poziomie -1, o godz. 12. Wstęp na konferencję jest bezpłatny.

DOZ Fundacja dbam o zdrowie powstała w 2007 r., by niwelować bariery w dostępie leków w Polsce. Fundacja realizuje swoje cele poprzez finansowanie w całości lub części zakupu leków oraz środków medycznych osobom w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, związanej z koniecznością przyjmowania medykamentów. Swoją działalnością obejmujemy teren całego kraju.

Czytaj także: Dieta w chorobie nowotworowej – dieta przy chemioterapii, radioterapii