Sanatorium miłości – rozpoczęły się zdjęcia do nowego programu

Zaczęły się już pierwsze zdjęcia do nowego programu TVP. Reality show „Sanatorium miłości” będzie emitowany od stycznia 2019. Bohaterami programu będą emeryci korzystający z oferty polskich sanatoriów.„Sanatorium miłości” to kolejny po „Rolnik szuka żony” reality show, w którym bohaterowie przed kamerą będą zmagać się z miłosnymi rozterkami. Program poprowadzi - tak jak w przypadku „Rolnik szuka żony” - Marta Manowska.

Reality show to program, który formą ma jak najbardziej przypominać realne wydarzenia, w sztucznie zaaranżowanej przestrzeni osoby występujące w nagraniu z założenia mają zachowywać się naturalnie, tak by widz miał wrażenie „podglądania rzeczywistości”.

Akcja „Sanatorium miłości” odgrywać się będzie w uzdrowisku Ustroń w jednym z ośrodków. 12 emerytów przez trzy tygodnie będzie spędzało wspólnie czas, a towarzyszyć będą im kamery.

Program będzie emitowany na antenie TVP, w niedzielne wieczory od stycznia 2019 do marca ma się ukazać 10 odcinków „Sanatorium miłości”.

- Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia. Stąd tak wiele starszych osób mówi dzisiaj, że to jest ta chwila, ten czas, żeby zacząć się nim cieszyć. Iść własną ścieżką. Zacząć realizować zaniechane kiedyś marzenia czy pasje – wyznała Marta Manowska dla portalu wirtualnemedia.pl

Czytaj  również: 

 Seniorzy zastępują nastolatków w pracy. Są punktualni i przyjaźnie nastawieni

Wczasy dla seniora – tanie, w górach, nad morzem