Konkurs dla czytelników Cafesenior.pl - Wieczna młodość – jak się starać a nie starzeć?

Spis treści

Krystyna Sienkiewicz, jedna z bohaterek książki „Srebrne tabu. Przyjaźń, miłość i seks w wieku dojrzałym” M. Kamieńskiej i M. Mularskiej-Kucharek, na pytanie czym dla niej jest starość odpowiada: " Ja nie jestem stara, ja się staram.". Jak zachować ducha walki? Skąd czerpać siłę i chęć do życia? Co sprawia, że zachowujemy wewnętrzną wieczną młodość?


Konkurs - Wieczna młodość – jak się starać a nie starzeć?


Zapraszamy naszych czytelników do udziału w konkursie organizowanym przez Cafesenior.pl. Aby wziąć w nim udział należy udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe na naszym profilu na Facebooku pod postem konkursowym i krótko uzasadnić swoją wypowiedź.

Nagrody konkursowe


 

Nagrodą w konkursie są książki Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego: „Srebrne tabu. Przyjaźń, miłość i seks w wieku dojrzałym” M. Kamieńskiej i M. Mularskiej-Kucharek z podpisem autorek.

srebrne tabu - książka M. Kamieńskiej i M. Mularskiej-Kucharek , spotkanie, wywiad, literatura


Przeczytaj fragment publikacji - wywiad z Krystyną Sienkiewicz.

Reklama

Regulamin konkursu Wieczna młodość – jak się starać a nie starzeć?  • Konkurs trwa od 15 maja 2018 r. do 22 maja 2018 r. do godziny 23:59.

  • Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w komentarzu pod konkursowym postem na profilu Organizatora do dnia 25 maja 2018 r. do godziny 23:59.

  • Zwycięzcy będą zobowiązani w ciągu 5 dni roboczych od dnia ogłoszenia wyników do napisania na profilu Facebookowym Organizatora wiadomości prywatnej ze swoim danymi niezbędnymi do przekazania nagrody (imię i nazwisko, adres, numer telefonu).

  • Aby wziąć udział w Konkursie należy zamieścić odpowiedź na zadanie konkursowe w formie komentarza pod (XXXPODLINKUJ) postem konkursowym na fanpage’u CafeSenior.pl, na Facebooku. Cała treść komentarza traktowana jest jako zgłoszenie udziału w Konkursie.

  • Jedna osoba może zamieścić dowolną liczbę odpowiedzi.

  • Jedna osoba może zostać nagrodzona tylko raz.

  • Zgłaszane odpowiedzi muszą być przejawem osobistej twórczości Uczestnika Konkursu. Uczestnik ponosi za nie pełną i wyłączną odpowiedzialność za naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich (praw autorskich lub dóbr osobistych).

  • Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

  • Reklamacje można zgłaszać na adres mailowy: kontakt@cafesenior.pl.


TUTAJ ZNAJDZIESZ PEŁNY REGULAMIN KONKURSU

 

 

 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!