Dzień Kobiet dla Seniorek - AKTUALIZACJA

Plakat Dzień Kobiet
Fot. Materiały partnera
Spis treści

AKTUALIZACJA 

Kochani Seniorzy - uwielbiamy się z Państwem spotykać i organizować dla Was konferencje i spotkania, jednakże ze względu na Państwa bezpieczeństwo, Kanclerz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej, w której organizujemy dla Państwa większość spotkań podjął decyzję o zawieszeniu wszelkich konferencji i koncertów do odwołania.
Prosimy śledzić nasze komunikaty na stronie internetowej oraz na FB odnośnie wznowienia spotkań. 
Obiecujemy, że koncert z okazji Dnia Kobiet, który miał się odbyć 12 marca zorganizujemy w późniejszym terminie. Wstępnie szykujemy się na drugą połowę maja. Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia wkrótce. 

Dzień Kobiet w DOZ Fundacji

DOZ Fundacja świętuje Dzień Kobiet! Z tej okazji przygotowano dla Seniorek bardzo ciekawe wydarzenie.

Głównym punktem czwartkowego spotkania będzie koncert „Kobiety, Kobietom” w wykonaniu Karoliny Kasper, Moniki Kamieńskiej oraz Emilii Kudry.

Dodatkowo na scenie pojawi się trenerka wizerunku – Adriana Jabłońska,  która przeprowadzi modowy trening pod hasłem: „Jak ubrać swój mózg w osobowość, charakter i odwagę”.

Każda Seniorka będzie mogła także skorzystać ze Strefy Dobrego Stylu i odbyć indywidualne konsultacje z trenerem wizerunku i wizażystką, czyli Małgorzatą Stępczyńską oraz Adamem Anusiewiczem. 

W programie również znajdą się:

  • indywidualne konsultacje i porady dietetyka klinicznego (mgr Izabela Nowak),
  • indywidulane konsultacje z fizjoterapeutką (Izabela Kowalczyk),  
  • indywidulane konsultacje z Rzecznikiem ds. Seniorów (Celina Maciejewska),
  • indywidulane konsultacje z mec. Anną Janicką,
  • badania poziomu cukru, wzroku, ciśnienia, wskaźnika BMI, nawilżenia skóry,
  • badanie funkcji kognitywnych mózgu,
  • gry wspomagające pracę mózgu,
  • malowanie obrazu z Anną Pacholik (studentką ASP).

Dodatkowo wszyscy zgromadzeni będą mogli podziwiać inaugurację wystawy fotografii Anny Wajs: „Piękne Dojrzałe”, na których ujęte zostały Seniorki z Rady Seniora DOZ Fundacji. Poniżej mała próbka, tego, co będzie można podziwiać już od 12 marca w Łodzi. Czyste piękno - Anna i Jadwiga. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wszystkich chętnych zapraszamy na patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, na ul. Pomorskiej 51. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.30 i potrwa do 19.00.

CafeSenior.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

Czytaj również