Zapisz się do newslettera, a otrzymasz darmowe wydanie Magazynu 60+

Spis treści

Podaj swój adres mailowy i zapisz się do newslettera Cafesenior.pl. Co miesiąc dostaniesz od nas interesujące wiadomości o różnej tematyce.

 

Będziemy Cię na bieżąco informować o zmianach w prawie dotyczącym spraw seniorów, dostaniesz wskazówki jak dbać o swoje ciało i zdrowie, dowiesz się o nowościach w technologii oraz poznasz historie ciekawych ludzi.

 

 

 

Magazyn 60+ w prezencie

 

 

 

W tym miesiącu dla naszych czytelników mamy w prezencie miesięcznik dla seniorów Magazyn 60+. W wydaniu znajdziesz wywiad z gwiazdą serialu „Na Wspólnej” Grażyną Wolszczak, która zdradza swój przepis na młodość.

 

 

Oprócz tego w numerze również: autorka książek kucharskich i bloga "Gotuj się!” radzi czym zastąpić sól w kuchni; porady jak dbać o skórę latem; oraz wspomnienia „Orłów Górskiego”.

 

 

Po zapisaniu się do newslettera Cafesenior.pl w wiadomości zwrotnej otrzymasz link, po jego kliknięciu otworzysz czasopismo w przeglądarce internetowej.

 

 

Magazyn 60+ to miesięcznik skierowany do osób powyżej 55. roku życia, który trafia do 50 000 osób w całej Polsce. W każdym numerze można znaleźć informacje dotyczące zdrowia, ciekawe artykuły poradnikowe i rady specjalistów, a także wywiady i ciekawostki.

 

 

 

 

 

 

Kliknij na grafikę poniżej, aby zapisać do do naszego newslettera


 

magazyn 60 plus

 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!