Zapisz się do newslettera, a otrzymasz darmowe wydanie Magazynu 60+

Spis treści

Podaj swój adres mailowy i zapisz się do newslettera Cafesenior.pl. Co miesiąc dostaniesz od nas interesujące wiadomości o różnej tematyce.

 

Będziemy Cię na bieżąco informować o zmianach w prawie dotyczącym spraw seniorów, dostaniesz wskazówki jak dbać o swoje ciało i zdrowie, dowiesz się o nowościach w technologii oraz poznasz historie ciekawych ludzi.

 

 

 

Magazyn 60+ w prezencie

 

 

 

W tym miesiącu dla naszych czytelników mamy w prezencie miesięcznik dla seniorów Magazyn 60+. W wydaniu znajdziesz wywiad z gwiazdą serialu „Na Wspólnej” Grażyną Wolszczak, która zdradza swój przepis na młodość.

 

 

Oprócz tego w numerze również: autorka książek kucharskich i bloga "Gotuj się!” radzi czym zastąpić sól w kuchni; porady jak dbać o skórę latem; oraz wspomnienia „Orłów Górskiego”.

 

 

Po zapisaniu się do newslettera Cafesenior.pl w wiadomości zwrotnej otrzymasz link, po jego kliknięciu otworzysz czasopismo w przeglądarce internetowej.

 

 

Magazyn 60+ to miesięcznik skierowany do osób powyżej 55. roku życia, który trafia do 50 000 osób w całej Polsce. W każdym numerze można znaleźć informacje dotyczące zdrowia, ciekawe artykuły poradnikowe i rady specjalistów, a także wywiady i ciekawostki.

 

 

 

 

 

 

Kliknij na grafikę poniżej, aby zapisać do do naszego newslettera


 

magazyn 60 plus

 

Więcej z kategorii Aktualności
Przeczytaj artykuł
Nadzieja na pokonanie alzheimera
Przeczytaj artykuł
Ulgi i zniżki dla seniorów, sprawdź co Ci się należy
Przeczytaj artykuł
Rośnie zadłużenie polskich seniorów
Powiązane artykuły
Rzeźby lodowe w Poznaniu - zdjęcia
Masło orzechowe pozwoli wykryć Alzheimera?
Masz podwyższony cholesterol? Zobacz, co radzi Ci lekarz
Jan Morawiec złotym medalistą maratonu w Brazylii!