PORTAL DLA SENIORÓW
 

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz darmowe wydanie Magazynu 60+

Spis treści

Podaj swój adres mailowy i zapisz się do newslettera Cafesenior.pl. Co miesiąc dostaniesz od nas interesujące wiadomości o różnej tematyce.


Będziemy Cię na bieżąco informować o zmianach w prawie dotyczącym spraw seniorów, dostaniesz wskazówki jak dbać o swoje ciało i zdrowie, dowiesz się o nowościach w technologii oraz poznasz historie ciekawych ludzi.Magazyn 60+ w prezencie


W tym miesiącu dla naszych czytelników mamy w prezencie miesięcznik dla seniorów Magazyn 60+. W wydaniu znajdziesz wywiad z gwiazdą serialu „Na Wspólnej” Grażyną Wolszczak, która zdradza swój przepis na młodość.


Oprócz tego w numerze również: autorka książek kucharskich i bloga "Gotuj się!” radzi czym zastąpić sól w kuchni; porady jak dbać o skórę latem; oraz wspomnienia „Orłów Górskiego”.


Po zapisaniu się do newslettera Cafesenior.pl w wiadomości zwrotnej otrzymasz link, po jego kliknięciu otworzysz czasopismo w przeglądarce internetowej.


Magazyn 60+ to miesięcznik skierowany do osób powyżej 55. roku życia, który trafia do 50 000 osób w całej Polsce. W każdym numerze można znaleźć informacje dotyczące zdrowia, ciekawe artykuły poradnikowe i rady specjalistów, a także wywiady i ciekawostki.


 

Kliknij na grafikę poniżej, aby zapisać do do naszego newslettera


 

magazyn 60 plus

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Pytanie: Jaki masz stosunek do wegetarianizmu?

  To działanie moralne, dla dobra zwierząt

  Jest to zdrowsze dla organizmu

  Jest to niezdrowe dla organizmu

  Nie mam zdania

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA