Wygrać świat na skrzypcach – koncert Izabelli Żebrowskiej. DOZ Fundacja

W piątek 31 lipca 2020 r. o godzinie 17.00 odbędzie się koncert online w wykonaniu skrzypaczki Izabelli Żebrowskiej. Jest to kolejne wydarzenie z cyklu koncertów za pośrednictwem Internetu realizowane poprzez DOZ Fundację.
zdjecie promujące koncert skrzypaczki
Źródło: materiały partnera
Spis treści

Skrzypaczka Izabella Żebrowska

Izabella Żebrowska to artystka koncertująca głównie za granicą. Łączy brzmienie klasycznego instrumentu z nowymi trendami muzyki, ukazując słuchaczom wszechstronność, piękno i czar nieograniczonego świata barwnej sztuki jaką może tworzyć dźwięk.

Z wielką finezją buduje więź ze słuchaczami, spontanicznie przedstawiając muzykę w sposób lekki, radosny, czasem żartobliwy.

Izabella Żebrowska, podróżując po świecie ze swoimi show udowadnia, że jeden z najtrudniejszych do opanowania instrumentów, jakim są skrzypce, nie jest „zarezerwowany” tylko dla koneserów muzyki poważnej, ale z wielkim powodzeniem bawi i rozgrzewa serca szerokiej publiczności bez względu na wiek czy gusta muzyczne.

Koncerty DOZ Fundacji – muzyka online

DOZ Fundacja w odpowiedzi na warunki epidemiologiczne realizuje serię koncertów online za pośrednictwem strony www.tvi.domkultury.com.pl. Dzięki temu zapewnia dostęp do muzyki na wysokim poziomie, bez konieczności opuszczania ulubionego fotela.