Wygrać świat na skrzypcach – koncert Izabelli Żebrowskiej. DOZ Fundacja

W piątek 31 lipca 2020 r. o godzinie 17.00 odbędzie się koncert online w wykonaniu skrzypaczki Izabelli Żebrowskiej. Jest to kolejne wydarzenie z cyklu koncertów za pośrednictwem Internetu realizowane poprzez DOZ Fundację.
zdjecie promujące koncert skrzypaczki
Źródło: materiały partnera

Spis treści

Skrzypaczka Izabella Żebrowska

Izabella Żebrowska to artystka koncertująca głównie za granicą. Łączy brzmienie klasycznego instrumentu z nowymi trendami muzyki, ukazując słuchaczom wszechstronność, piękno i czar nieograniczonego świata barwnej sztuki jaką może tworzyć dźwięk.

Z wielką finezją buduje więź ze słuchaczami, spontanicznie przedstawiając muzykę w sposób lekki, radosny, czasem żartobliwy.

Izabella Żebrowska, podróżując po świecie ze swoimi show udowadnia, że jeden z najtrudniejszych do opanowania instrumentów, jakim są skrzypce, nie jest „zarezerwowany” tylko dla koneserów muzyki poważnej, ale z wielkim powodzeniem bawi i rozgrzewa serca szerokiej publiczności bez względu na wiek czy gusta muzyczne.

Koncerty DOZ Fundacji – muzyka online

DOZ Fundacja w odpowiedzi na warunki epidemiologiczne realizuje serię koncertów online za pośrednictwem strony www.tvi.domkultury.com.pl. Dzięki temu zapewnia dostęp do muzyki na wysokim poziomie, bez konieczności opuszczania ulubionego fotela.

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!

Zamknij