Targi Seniora w Krakowie – koncerty, wystawy i konkursy

Spis treści

W październiku odbędzie się kolejna edycja Targów Seniora w Krakowie. Na scenie i w specjalnej strefie warsztatowej wystąpi kilkanaście zespołów i prelegentów, zaplanowano także atrakcje dodatkowe.

 

Targi Seniora w Krakowie


W ubiegłym roku na Targach Seniora w Krakowie swoją ofertę zaprezentowali m.in. przedstawiciele biur podróży, sanatoriów, firm medycznych oraz branży kulturalno-rozrywkowej. Zwiedzający mogli skorzystać z bezpłatnych badań, mieli możliwość zmierzenia poziomu cukru, ciśnienia, oraz sprawdzić swój słuch i wzrok.

Nie zabrakło także oferty kulturalnej dla seniorów – pojawiły się stoiska Filharmonii im. Karola Szymanowskiego czy Teatru Groteska, a także atrakcje dodatkowe jak np. warsztaty szydełkowania, pokaz technik samoobrony, ćwiczeń dla seniorów czy porad stylistki prowadzącej bloga dla kobiet 50+. Czas umilały gościom występy zespołów, koncerty a także pokaz mody i wystawa ikon oraz obrazów haftowanych.

Targi seniora w Krakowie, literatura, spotkanie

Zobacz relację z Targów Seniora w Krakowie 2017.

 

 

Co czeka na seniorów w tym roku?


- Targi Seniora w Krakowie to impreza, która łamie stereotyp starszej osoby i jest odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie dotyczące aktywnego spędzania czasu w tej szczególnej grupie wiekowej – zapewnia organizator. -  To wydarzenie dla tych, którzy kochają życie, a swoim entuzjazmem zarażają wszystkich wokół. To zbilansowane połączenie zdrowia, rekreacji, turystyki, kultury, nauki i nowych technologii.

Czytaj także: Jak seniorzy spędzają czas wolny? – raport Cafesenior.pl

Tegoroczne Targi seniora w Krakowie odbędą się pod hasłem „Czas na drugą młodość – aktywność, zdrowie i pasję”. Pojawią się wystawcy z wielu różnych dziedzin: zdrowia, rekreacji i turystyki, kulinariów, mody, kultury i nauki, finansów, nowych technologii czy hobby. Podczas Targów Seniora w Krakowie spotkamy przedstawicieli biur podróży, ośrodków SPA, sanatoriów firm świadczących usługi medyczne, ale również biznesu.

Zaplanowano także koncerty i występy specjalne, oraz konkursy z nagrodami.

Podczas targów, podobnie jak rok temu, będzie można wykonać także badania zdrowotne i skorzystać z porad specjalistów.

Targi seniora w Krakowie

 

 

Reklama

Spotkanie między pokoleniami


II Targi Seniora potrwają od 5 do 6 października 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie w godzinach 10-17. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Impreza będzie ma charakter międzypokoleniowy - organizatorzy zapraszają seniorów wraz z rodzinami.
Więcej szczegółów na stronie Targów Seniora w Krakowie.

 

Reklama

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!