Randez vous z muzyką - koncert dla seniorów

W piątek (26 kwietnia 2019 roku) seniorzy będą mogli wziąć udział w kolejnym spotkaniu organizowanym przez DOZ Fundację. Tym razem zostaną zaproszeni na koncert zespołu Vinyl.
Kobieta i mężczyzna grają na gitarach i śpiewają
Materiały partnera

Spis treści

Koncert dla seniorów - wstęp wolny

Podczas występu wybrzmią hity lat 80. i 90 zespołu Kombi czy Maryli Rodowicz. Seniorzy wysłuchają m.in. utworów „Randez vous”, „Ludzkie gadanie” czy „ Kołysanki dla Misiaków” w wykonaniu zespołu Vinyl.

Wystąpią: Natalia Siennicka – pianino i wokal, Weronika Dubicka – wokal, Jarosław Antczak – wokal, Dariusz Zakrzewski – gitara basowa, Michał Marks – gitara elektryczna, Krzysztof Grala – gitara akustyczna oraz Szymon Bujnowicz – perkusja

Koncert odbędzie się w piątek (26 kwietnia 2019) w Łodzi w patio w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej przy ul. Pomorskiej 51 o godz. 17. Wstęp jest bezpłatny

DOZ Fundacja


DOZ Fundacja cyklicznie organizuje spotkania i koncerty z myślą o seniorach. Wystąpił przed nimi już m.in.  Zespół Pieśni i Tańca Dobroń, Łódzka Orkiestra Gitarowa pod dyrekcją Janusza Kwiatosińskiego, czy Monika Kamieńska, która zabrała gości w „Podróż w stylu retro”. Podczas jej koncertu zabrzmiały takie utwory jak “Rudy rydz” autorstwa Marii Koterbskiej, “List do matki” Violetty Villas, czy “Szybki Bill” Katarzyny Sobczyk.

W trakcie konferencji organizowanych w ramach cyklu osoby starsze mogły się zapoznać m.in. z tematyką alergii pokarmowych czy wysłuchać wykładów o ziołolecznictwie.

Dla seniorów przygotowano wcześniej także wykłady prezentowane w ramach spotkania „Bezpieczny senior”, ”Zdrowy słuch” czy  „Myśl pozytywnie”, z którego mogli dowiedzieć się jak radzić sobie z depresją.

Oprócz tego seniorzy mieli już okazję poznać bliżej m.in. temat “Zdrowego odchudzania”, podczas którego przybliżyliśmy im skuteczne techniki rehabilitacji „leniwych jelit”,a także doradzaliśmy jak mądrze i skutecznie ćwiczyć (zobacz: ćwiczenia dla seniorów). Z kolei podczas spotkania odnośnie “Zdrowego kręgosłupa” uczestnicy spotkali się z instruktorem nordic walkingu, poznali ćwiczenia dobre na kręgosłup, a gościem specjalnym był Krzysztof Cwynar.

DOZ Fundacja dbam o zdrowie powstała w 2007 r., by niwelować bariery w dostępie leków w Polsce. Fundacja realizuje swoje cele poprzez finansowanie w całości lub części zakupu leków oraz środków medycznych osobom w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, związanej z koniecznością przyjmowania medykamentów. Swoją działalnością obejmujemy teren całego kraju.

 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!