Randez vous z muzyką - koncert dla seniorów

W piątek (26 kwietnia 2019 roku) seniorzy będą mogli wziąć udział w kolejnym spotkaniu organizowanym przez DOZ Fundację. Tym razem zostaną zaproszeni na koncert zespołu Vinyl.
Kobieta i mężczyzna grają na gitarach i śpiewają
Materiały partnera
Spis treści

Koncert dla seniorów - wstęp wolny

Podczas występu wybrzmią hity lat 80. i 90 zespołu Kombi czy Maryli Rodowicz. Seniorzy wysłuchają m.in. utworów „Randez vous”, „Ludzkie gadanie” czy „ Kołysanki dla Misiaków” w wykonaniu zespołu Vinyl.

Wystąpią: Natalia Siennicka – pianino i wokal, Weronika Dubicka – wokal, Jarosław Antczak – wokal, Dariusz Zakrzewski – gitara basowa, Michał Marks – gitara elektryczna, Krzysztof Grala – gitara akustyczna oraz Szymon Bujnowicz – perkusja

Koncert odbędzie się w piątek (26 kwietnia 2019) w Łodzi w patio w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej przy ul. Pomorskiej 51 o godz. 17. Wstęp jest bezpłatny

DOZ Fundacja


DOZ Fundacja cyklicznie organizuje spotkania i koncerty z myślą o seniorach. Wystąpił przed nimi już m.in.  Zespół Pieśni i Tańca Dobroń, Łódzka Orkiestra Gitarowa pod dyrekcją Janusza Kwiatosińskiego, czy Monika Kamieńska, która zabrała gości w „Podróż w stylu retro”. Podczas jej koncertu zabrzmiały takie utwory jak “Rudy rydz” autorstwa Marii Koterbskiej, “List do matki” Violetty Villas, czy “Szybki Bill” Katarzyny Sobczyk.

W trakcie konferencji organizowanych w ramach cyklu osoby starsze mogły się zapoznać m.in. z tematyką alergii pokarmowych czy wysłuchać wykładów o ziołolecznictwie.

Dla seniorów przygotowano wcześniej także wykłady prezentowane w ramach spotkania „Bezpieczny senior”, ”Zdrowy słuch” czy  „Myśl pozytywnie”, z którego mogli dowiedzieć się jak radzić sobie z depresją.

Oprócz tego seniorzy mieli już okazję poznać bliżej m.in. temat “Zdrowego odchudzania”, podczas którego przybliżyliśmy im skuteczne techniki rehabilitacji „leniwych jelit”,a także doradzaliśmy jak mądrze i skutecznie ćwiczyć (zobacz: ćwiczenia dla seniorów). Z kolei podczas spotkania odnośnie “Zdrowego kręgosłupa” uczestnicy spotkali się z instruktorem nordic walkingu, poznali ćwiczenia dobre na kręgosłup, a gościem specjalnym był Krzysztof Cwynar.

DOZ Fundacja dbam o zdrowie powstała w 2007 r., by niwelować bariery w dostępie leków w Polsce. Fundacja realizuje swoje cele poprzez finansowanie w całości lub części zakupu leków oraz środków medycznych osobom w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, związanej z koniecznością przyjmowania medykamentów. Swoją działalnością obejmujemy teren całego kraju.