Piosenka niejedno ma imię - koncert dla seniorów

Spis treści

DOZ Fundacja i redakcja CafeSenior zapraszają wszystkie osoby w wieku 60+ na podróż po świecie muzyki wokalnej, czyli koncert dla seniorów "Piosenka niejedno ma imię". To kolejne bezpłatne spotkanie, która odbędzie się już 27 lutego o godzinie 17.00 w Łodzi, w CH Sukcesja, al. Politechniki 1, Poziom -1.


Koncert dla seniorów

/> Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 60+ na koncert w wykonaniu studentek ostatniego roku wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi. W trakcie podróży po muzycznym świecie pojawią się znane i lubiane przeboje operetkowe, operowe, a także musicalowe, np. z musicalu Matro. Oczywiście nie zabraknie również polskich piosenek, między innymi z repertuaru Ewy Demarczyk. Usłyszymy pięć młodych i zdolnych kobiecy głosów: dwa mezzosoprany oraz trzy soprany.

Portal CafeSenior jest patronem medialnym wydarzenia.

Koncert dla seniorów - program


koncert dla seniorów

 

DOZ Fundacja dbam o zdrowie powstała w 2007 r., by niwelować bariery w dostępie leków w Polsce. Fundacja realizuje swoje cele poprzez finansowanie w całości lub części zakupu leków oraz środków medycznych osobom w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, związanej z koniecznością przyjmowania medykamentów. Swoją działalnością obejmujemy teren całego kraju.

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!