Piosenka niejedno ma imię - koncert dla seniorów

Spis treści
DOZ Fundacja i redakcja CafeSenior zapraszają wszystkie osoby w wieku 60+ na podróż po świecie muzyki wokalnej, czyli koncert dla seniorów "Piosenka niejedno ma imię". To kolejne bezpłatne spotkanie, która odbędzie się już 27 lutego o godzinie 17.00 w Łodzi, w CH Sukcesja, al. Politechniki 1, Poziom -1.


Koncert dla seniorów


Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 60+ na koncert w wykonaniu studentek ostatniego roku wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi. W trakcie podróży po muzycznym świecie pojawią się znane i lubiane przeboje operetkowe, operowe, a także musicalowe, np. z musicalu Matro. Oczywiście nie zabraknie również polskich piosenek, między innymi z repertuaru Ewy Demarczyk. Usłyszymy pięć młodych i zdolnych kobiecy głosów: dwa mezzosoprany oraz trzy soprany.

Portal CafeSenior jest patronem medialnym wydarzenia.

Koncert dla seniorów - program


koncert dla seniorów

 

DOZ Fundacja dbam o zdrowie powstała w 2007 r., by niwelować bariery w dostępie leków w Polsce. Fundacja realizuje swoje cele poprzez finansowanie w całości lub części zakupu leków oraz środków medycznych osobom w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, związanej z koniecznością przyjmowania medykamentów. Swoją działalnością obejmujemy teren całego kraju.