Pierwsza rocznica działalności platformy SeniorApp. Zapraszamy do świętowania

W sobotę 19.03. Platformy SeniorApp obchodzi 1. urodziny. Dla tych, którzy nie będą mogli wziąć w nim udziału w wydarzeniu w Warszawie, będzie transmitowane na Facebooku. Zapraszamy!
Plakat SeniorApp
Źródło: materiały partnera
Spis treści

Pierwsze urodziny SeniorApp

Przez ten rok zespół SeniorApp przeszedł drogę pełną wielu wydarzeń, spotkań i doświadczeń. Rozwinęli startup, który powstał z myślą o wszystkich osobach, które poszukują wsparcia w opiece i sprawach życia codziennego, ich rodzinach, a także tych, którzy chcą zaoferować pomoc.

Ich społeczność liczy już prawie 20 tysięcy Użytkowników.

Ten rok pokazał, że ich działania są potrzebne, dlatego nie osiadają na laurach i stale rozwijają SeniorApp, by stawać się z dnia na dzień jeszcze lepszym źródłem wsparcia.

Zapraszamy do wspólnego świętowania

Pierwsza rocznica powstania platformy będzie świętowana w sobotę, 19.03. w godz. 12-17 w klubokawiarni Pora na Seniora w Warszawie, ul. Puławska 3. Wydarzenie będzie również transmitowane na Facebooku.

 Podczas wydarzenia goście będą mogli:

 • lepiej poznać zespół SeniorApp, porozmawiać, zadawać pytania;
 • podszkolić swoje umiejętności obsługi telefonu i aplikacji mobilnych;
 • spędzić niezapomniane chwile podczas spotkania z wybitną polską aktorką: p. Teresą Lipowską prowadzonego przez wspaniałą poetkę, terapeutkę, autorkę: p. Monikę Mularską-Kucharek;
 • zanurzyć się w klimacie niezwykłego koncertu muzycznego przy akompaniamencie świetnego gitarzysty, wokalisty: Krzysztofa Stępnia;
 • dowiedzieć się wielu przydatnych wskazówek dotyczących roli Babci od Mądrej Babci - p. Beaty Boruckiej;
 • przyłączyć się do działań wspierających osoby potrzebujące.

Więcej informacji na facebookowej stronie wydarzenia:  https://fb.me/e/18IBkBcvZ

Program wydarzenia

Program wydarzenia jest następujący:

 • 12.00 - 12.30: Rozpoczęcie 1. Urodzin Platformy SeniorApp. Powitanie gości, przedstawienie SeniorApp, instytucji i organizacji partnerskich.
 • 12.30 - 13.30: „Polub się z telefonem” Warsztaty z obsługi smartfona i aplikacji mobilnych.  Szkolenie poprowadzą specjaliści SeniorApp we współpracy z firmą Samsung.
 • 14.00 - 14.50: „Nad rodzinnym albumem” Spotkanie autorskie z p. Teresą Lipowską: aktorką, artystką kabaretową, współautorką książki. Rozmowę poprowadzi p. Monika Mularska-Kucharek: poetka, terapeutka, autorka książek z zakresu rozwoju osobistego.
 • 15.00 - 15.50: „Drogowskazy szczęścia! W drodze po lepszy dzień!” Poetycko – muzyczna podróż po meandrach życia. Wystąpią: p. Teresa Lipowska i p. Monika Mularska-Kucharek wraz z p. Krzysztofem Stępniem – gitarzystą, wokalistą, laureatem I nagrody 24. Konkursu Wokalnego “Pamiętajmy o Osieckiej”.
 • 16.00 - 16.30: „Mądra Babcia” Spotkanie z najsłynniejszą Babcią polskiego Internetu - Beatą Borucką. Blogerka, autorka, Babcia trojga wnucząt i przodowniczka grupy 300 tysięcy Mądrych Babć podzieli się wskazówkami i odpowie na pytania dotyczące roli Babci w dzisiejszym świecie.
 • 16:30 - 17:00: Zakończenie spotkania. Zwieńczenie wydarzenia kawałkiem tortu i lampką szampana. Zaproszenie do współpracy i dalszego promowania idei wzajemnego pomagania z SeniorApp.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, konieczne jest potwierdzenie udziału poprzez formularz:  https://forms.gle/P598hzSrxgeSkRuE6

W razie pytań z zespołem SeniorApp można skontaktować się mailowo: marketing@seniorapp.pl