Na początek majówki - "Podróż w stylu retro" dla seniorów

Spis treści
Choć początek majówki zapowiada się słonecznie i bezdeszczowo, w planach warto uwzględnić nie tylko spędzanie wolnego czasu w plenerze. W poniedziałek (30 kwietnia) portal Cafesenior.pl i DOZ Fundacja zapraszają na kolejne atrakcje w ramach cyklu spotkań dla seniorów 60+.

Początek majówki


Początek majówki to moment na załapanie pierwszego oddechu i czasu wolnego od pracy. Gdy pogoda sprzyja można wybrać się do parku, wycieczkę rowerową czy spacer po mieście. Co może być alternatywą? Weź udział w sondzie Cafesenior.pl - Jak seniorzy spędzają czas wolny.

DOZ Fundacja i Cafesenior.pl zorganizują w poniedziałek (30 kwietnia) o godz. 17 kolejne spotkanie dla seniorów 60+. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Podróż w stylu retro


Seniorzy jak zwykle spotkają się w centrum handlowym Sukcesja (Al. Politechniki 1) w Łodzi na poziomie -1. Tym razem zostanie tam zorganizowany koncert Moniki Kamieńskiej zatytułowany "Podróż w stylu retro".

Goście usłyszą między innymi takie utwory jak "Rudy rydz" autorstwa Marii Koterbskiej, "List do matki" Violetty Villas, "Na pierwszy znak" Hanki Ordonówny, "Ja się boję sama spać" Zuli Pogorzelskiej, "Szybki Bill" Katarzyny Sobczyk, czy "Utwierdź mnie" Kaliny Jędrusik.

DOZ Fundacja


To już kolejne spotkanie z cyklu organizowanego we współpracy Cafesenior.pl z DOZ Fundacją dla seniorów 60+. Goście konferencji i wykładów mieli już okazję poznać bliżej m.in. temat "Zdrowego odchudzania", podczas którego przybliżyliśmy im skuteczne techniki rehabilitacji „leniwych jelit”,a także doradzaliśmy jak mądrze i skutecznie ćwiczyć (zobacz: ćwiczenia dla seniorów). Z kolei podczas spotkania odnośnie "Zdrowego kręgosłupa" uczestnicy spotkali się z instruktorem nordic walkingu, poznali ćwiczenia dobre na kręgosłup, a gościem specjalnym był Krzysztof Cwynar.

Zobacz też: Krzysztof Cwynar: Najważniejsi zawsze byli dla mnie ludzie

DOZ Fundacja dbam o zdrowie powstała w 2007 r., by niwelować bariery w dostępie leków w Polsce. Fundacja realizuje swoje cele poprzez finansowanie w całości lub części zakupu leków oraz środków medycznych osobom w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, związanej z koniecznością przyjmowania medykamentów. Swoją działalnością obejmujemy teren całego kraju.

"Podróż w stylu retro" - koncert Moniki Kamieńskiej odbędzie się 30 kwietnia w Łodzi w centrum handlowym Sukcesja (Al. Politechniki 1)  o godz. 17. Wstęp na koncert jest bezpłatny.