Karol Strasburger wziął ślub z młodszą o 37 lat partnerką

72 letni aktor wziął ślub ze swoją młodszą o 37 lat partnerką – Małgorzatą Weremczuk. Ślub odbył się w tajemnicy, młoda para poinformowała media o uroczystości już po wydarzeniu.
Karol Strasburger
Źródło: Wikipedia.pl

„Świadomi praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny uroczyście oświadczamy, że po 10 latach naszej PRZYJAŹNI i budowania RAZEM tego niezniszczalnego fundamentu, wstąpiliśmy w związek małżeński i przyrzekamy, że uczynimy wszystko aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe.

Jako MĄŻ i ŻONA dziękujemy naszej Rodzinie, wszystkim życzliwym nam osobom i Przyjaciołom, którzy wierzyli w nas i dzięki, którym mieliśmy siłę by dążyć do wspólnego celu jakim jest MAŁŻEŃSTWO i MIŁOŚĆ” – taki post zamieściła na swoim profilu Magłorzata Weremczuk.

Karol Strasburger urodzony w 1947 roku był już żonaty dwukrotnie. Pierwszy raz z aktorką Barbarą Burską, drugi z Ireną Morcińczyk. Ze swoją obecną żoną był od kilku lat w związku. Mimo to po oficjalnym ogłoszeniu wiadomości o ślubie, w Internecie pojawiła się masa nieprzychylnych i uszczypliwych komentarzy, para jednak stara się od nich odciąć.

 

Czytaj również