Internetowy koncert Mieczysława Gajosa – DOZ Fundacja

12 czerwca 2020 roku o godzinie 17.00 rozpocznie się koncert „Francuskie Rendez Vous” w wykonaniu Mieczysława Gajosa. Wydarzenie należy do cyklu koncertów dla Seniorów online i można je obejrzeć bez wychodzenia z domu. Zapraszamy!
Plakat wydarzenia - koncert
Źródło: materiały partnera
Spis treści

Francuskie Rendez Vous Mieczysława Gajosa

Występ Mieczysława Gajosa był zaplanowany na marzec tego roku, jako kolejny z koncertów DOZ Fundacji. Niestety musiał zostać odwołany ze względu na epidemię.

Ze względu na sympatię łódzkiej publiczności do artysty, który został doceniony podczas koncertu w 2018 r. fundacja postanowiła ponowić jego występ. Mieczysław Gajos wystąpi online, prezentując najbardziej lubiane przez publiczność piosenki francuskie.

Koncert będzie można obejrzeć nie wychodząc z domu – za pośrednictwem strony www.tvi.domkultury.com.pl i wracać do miłych chwil z muzyką w dowolnym momencie, zachęcając do wspólnego oglądania rodzinę.

Mieczysław Gajos – profesor i artysta 

Mieczysław Gajos jest profesorem romanistyki i wykładowcą na Uniwersytecie Łódzkim oraz Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Jako artysta szerszą popularność zyskał dzięki swoim występom w programie telewizyjnym The Voice Senior, w którym doszedł do półfinału.

Prywatnie jest wielbicielem Édith Piaf, znanej i cenionej na całym świecie legendy piosenki francuskiej. Utworów z jej repertuaru z pewnością nie zabraknie na koncercie.

https://youtu.be/RMC7jHf-9ww

Koncerty online DOZ Fundacji

DOZ Fundacja wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez pandemię oferuje cykl koncertów online dla Seniorów. Zapewnia rozrywkę na wysokim poziomie bez wychodzenia z domu.