Internetowy koncert Mieczysława Gajosa – DOZ Fundacja

12 czerwca 2020 roku o godzinie 17.00 rozpocznie się koncert „Francuskie Rendez Vous” w wykonaniu Mieczysława Gajosa. Wydarzenie należy do cyklu koncertów dla Seniorów online i można je obejrzeć bez wychodzenia z domu. Zapraszamy!
Plakat wydarzenia - koncert
Źródło: materiały partnera

Spis treści

Francuskie Rendez Vous Mieczysława Gajosa

Występ Mieczysława Gajosa był zaplanowany na marzec tego roku, jako kolejny z koncertów DOZ Fundacji. Niestety musiał zostać odwołany ze względu na epidemię.

Ze względu na sympatię łódzkiej publiczności do artysty, który został doceniony podczas koncertu w 2018 r. fundacja postanowiła ponowić jego występ. Mieczysław Gajos wystąpi online, prezentując najbardziej lubiane przez publiczność piosenki francuskie.

Koncert będzie można obejrzeć nie wychodząc z domu – za pośrednictwem strony www.tvi.domkultury.com.pl i wracać do miłych chwil z muzyką w dowolnym momencie, zachęcając do wspólnego oglądania rodzinę.

Mieczysław Gajos – profesor i artysta 

Mieczysław Gajos jest profesorem romanistyki i wykładowcą na Uniwersytecie Łódzkim oraz Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Jako artysta szerszą popularność zyskał dzięki swoim występom w programie telewizyjnym The Voice Senior, w którym doszedł do półfinału.

Prywatnie jest wielbicielem Édith Piaf, znanej i cenionej na całym świecie legendy piosenki francuskiej. Utworów z jej repertuaru z pewnością nie zabraknie na koncercie.

Reklama

Koncerty online DOZ Fundacji

DOZ Fundacja wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez pandemię oferuje cykl koncertów online dla Seniorów. Zapewnia rozrywkę na wysokim poziomie bez wychodzenia z domu.

Reklama

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!