DOZ Fundacja - koncert Chóru Żydowskiego CLIL

Dla wszystkich osób powyżej 60 roku życia mamy pomysł na piątkowy wieczór. Już 29 listopada w Łodzi wystąpi Chór Żydowski CLIL, pod dyrekcją Magdaleny Szymańskiej. Wydarzenie organizuje DOZ Fundacja, która zaprasza wszystkich seniorów.
Plakat koncert chóru żydowskiego
Źródło: materiały partnera

Spis treści

DOZ Fundacja dla seniorów

DOZ Fundacja ponownie organizuje niezwykle ciekawy koncert. Tym razem osoby 60+ wysłuchają Chóru Żydowskiego CILIL. Już 29 listopada, w piątek chór poprowadzi Magdalena Szymańska. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00.

Chór Żydowski CLIL to amatorskie stowarzyszenie, które od 2003 roku kultywuje żydowskie tradycje muzyczne, prezentując słuchaczom żydowskie zwyczaje i święta. Repertuar chóru obejmuje pieśni i piosenki w języku hebrajskim, jidysz (języku Żydów aszkenazyjskich) oraz ladino (języku Żydów sefardyjskich). Jaki jest cel działalności chóru? Jest to szerzenie tolerancji i otwartości wobec różnic rasowych, etnicznych, religijnych oraz przeciwdziałanie uprzedzeniom i stereotypom.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wszystkich chętnych zapraszamy na patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, na ul. Pomorskiej 51.

CafeSenior.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Bibliografia

  • www.clil.pl

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!