Chcesz się pozbyć zmarszczek? Sięgnij po Revitalift na dzień od L'Oreal

Spis treści

Proces obumierania skóry rozpoczyna się w zasadzie od momentu narodzin. Jest on zupełnie naturalny. Początkowo wydaje się niezauważalny, jednak z czasem przyspiesza. Jego efektem są zmarszczki.Materiał partnera

 

Na ich powstawanie wpływa także wiele innych czynników. Szkodliwe promieniowanie słoneczne, solarium, używki takie jak alkohol i papierosy, niewłaściwa dieta uboga w witaminy i składniki mineralne czy zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Negatywny wpływ na kondycję skóry ma również nadmierny, przewlekły stres, wszelkie stany zapalne, a także nieodpowiednia higiena i pielęgnacja przy użyciu zbyt mocnych kosmetyków. W końcu odziedziczone geny też mogą powodować ich powstawanie.

 

 

Lista tych czynników jest całkiem długa. Choćby jednak dbać o wszystkie wymienione wyżej sprawy, wraz z przybywającymi latami pojawią się zmarszczki. Nie da się ich uniknąć, ale można opóźnić ich pojawienie się i zredukować zarówno ich ilość, jak i głębokość. Jak to zrobić? Należy sięgnąć po oferowany przez L’Oreal krem Revitalift na dzień.

 

 

 

Krem Revitalift na dzień – odpowiedź na zmarszczki

 

 

 

Firma L’Oreal została założona w 1909 roku. Od tamtego momentu stała się jedną z najpopularniejszych i wiodących marek na rynku kosmetyków. W jej ofercie znajduje się krem Revitalift na dzień. Jego pełna nazwa brzmi: Revitalift, krem przeciwzmarszczkowy + silnie ujędrniający na dzień. Zawarte jest w niej wszystko, co ma do zaoferowania ten kosmetyk. Działa on bowiem na wielu płaszczyznach.

 

 

Po 40. roku życia ze skóry zaczyna ubywać elastyny, a zbudowana z niej sieć ulega zrywaniu. Substancja ta odpowiedzialna jest za sprężystość skóry. Krem Revitalift na dzień uzupełnia braki elastyny. Robi to za pomocą zawartego w nim unikalnego kompleksu Elasti-flex, który zwiększa i wzmacnia sieć z włókien elastyny, tym samym czyniąc ją bardziej sprężystą i elastyczną. Zawiera także pro-retinol A – substancję aktywną, która ma silne działanie przeciwzmarszczkowe, polegające na stymulacji regeneracji komórek skóry.

 

 

Już po zastosowaniu powierzchnia twarzy powinna być  nawilżona, a skóra napięta. Po tygodniu widoczne powinno być jej ujędrnienie, zaś po czterech tygodniach krem redukuje znaczną ilość różnego rodzaju zmarszczek.

 

 

Revitalift na dzień powinno się stosować codziennie rano. Na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, należy nałożyć krem, po czym rozprowadzić go kolistymi ruchami dla lepszego wchłonięcia się.

 

 

Zmarszczki są nie do uniknięcia. Czemu jednak nie cieszyć się dłużej jędrną i gładką skórą? Do tego dobrym wyborem będzie krem od L’Oreal – Revitalift na dzień. Jego regularne stosowanie pozwoli cieszyć się skórą w dobrej kondycji znacznie dłużej.