Zdrowy kręgosłup i nordic walking – spotkanie dla seniorów

piątek (16 marca) DOZ Fundacja oraz portal Cafesenior.pl zapraszają seniorów 60+ na kolejne spotkanie. W trakcie konferencji „Zdrowy kręgosłup” uczestnicy spotkają się z piosenkarzem Krzysztofem Cwynarem, instruktorem nordic walking oraz fizjoterapeutą. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.Udział w wydarzeniu mogą wziąć osoby w wieku 60+, program konferencji przewiduje spotkanie z Krzysztofem Cwynarem, piosenkarzem, kompozytorem i poetą, współpracującym m.in. z Anną German, Ireną Santor czy Jerzym Połomskim. Uczestnicy spotkania  "Zdrowy kręgosłup" dowiedzą się także jak prawidłowo chodzić z kijami - na wszystkie pytania odpowie Przemysław Stupnowicz, trener nordic walking. Oprócz tego spotkają się z Moniką Król – fizjoterapeutką, która przybliży im tematykę zdrowego kręgosłupa, oraz zgłębią podstawy Tai-Chi z Jagodą Kunikowską, instruktorem zajęć rekreacyjno-ruchowych.

Czytaj także: Gimnastyka dla seniorów: ćwiczenia na kręgosłup

zdrowy kregoslup konferencja

Seniorzy 60+ będą mogli także stworzyć żywą mandalę pod okiem Anny Pacholik, studentki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Spotkanie "Zdrowy kręgosłup"  zaplanowano na 16 marca na godzinę 12 na poziomie -1 w centrum handlowym Sukcesja (al. Politechniki 1) w Łodzi. Portal CafeSenior jest patronem medialnym wydarzenia. Udział w konferencji jest bezpłatny.

DOZ Fundacja dbam o zdrowie powstała w 2007 r., by niwelować bariery w dostępie leków w Polsce. Fundacja realizuje swoje cele poprzez finansowanie w całości lub części zakupu leków oraz środków medycznych osobom w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, związanej z koniecznością przyjmowania medykamentów. Swoją działalnością obejmujemy teren całego kraju.

Czytaj także: Ćwiczenia na kręgosłup – szyjny, lędźwiowy i piersiowy

 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!