Ostróda w rytmie „Wakacyjnej Trasy Dwójki”

W niedzielę, 5 lipca o godz. 20:05 w Amfiteatrze w Ostródzie odbędzie się drugi koncert w ramach „Wakacyjnej Trasy Dwójki”.
Gwiazdy estrady a
Źródło: materiały partnera

 

Na scenie wystąpią gwiazdy, które zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie: Piersi, Andre, Don Vasyl, Milano, Golec uOrkiestra, Bayer Full, Halina Młynkowa, Defis, Jorrgus, Classic, Exaited oraz znany z serialu „Zniewolona” Aleksiej Jarowienko.

Koncert poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Relacje zza kulis przekażą Izabella Krzan i Norbi.

Szczegółowe informacje na temat koncertów „Wakacyjnej Trasy Dwójki” widzowie znajdą na Facebooku i Instagramie „Bądźmy Razem TVP”, gdzie zaprezentowane zostaną sylwetki gwiazd, ciekawostki zza kulis i fragmenty prób. 

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty organizowane w ramach cyklu „Wakacyjna Trasa Dwójki” odbywać się będą z ograniczoną liczbą publiczności.  Bezpłatne wejściówki oraz regulamin udziału w koncertach dostępne są na bilety.tvp.pl.

Bądźmy razem podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki!

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!

Zamknij