Łomża: Powstała Wszechnica Zdrowego i Sprawnego Seniora

Łomży do życia powołano Wszechnicę Zdrowego i Sprawnego Seniora. Od stycznia co dwa tygodnie odbywać się będą zajęcia poświęcone zdrowiu i aktywności fizycznej.

Wszechnica Zdrowego i Sprawnego Seniora powstała przy Wyższej Szkole Zawodowej Ochrony Zdrowia Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Łomży. Projekt ten ma na celu promocję aktywności i zdrowego stylu życia wśród osób w wieku 50+.

Zajęcia będą poświęcone zdrowiu w różnych aspektach: od zdrowego odżywiania, przez aktywność fizyczną, jak i dbałość o kondycję psychiczną. Na zajęciach będzie nawet mowa o GMO, depresji czy kosmetykach. Całość będzie podzielona na wykłady ogólne dla wszystkich słuchaczy oraz zajęcia dodatkowe organizowane w ramach sekcji i grup zainteresowań.

Wszyscy chętni w wieku 50+ mogą brać udział w zajęciach, niezależnie od wykształcenia, zawodu i zarobków. Warunkiem jest złożenie deklaracji członkowskiej, opłacenie wpisowego (20 zł) i składki na dany rok akademicki (60 zł). Słuchacze Wszechnicy będą ponadto mogli korzystać z uczelnianych biblioteki, czytelni i komputerów.

Pierwsze zajęcia i spotkanie organizacyjne odbędą się 21 stycznia 2015 r. o godz. 12 w Przedszkolu Publicznym "PINOKIO" przy ul. Studenckiej 11. W tamtym też miejscu organizowane będą wszystkie ogólne wykłady.

Zapisy do Wszechnicy przyjmowane są w Biurze Wszechnicy Zdrowego i Sprawnego Seniora, które znajduje się w Łomży przy ul. Mickiewicza 59 i jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 15. Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerami: 86 216 45 62 lub 86 218 31 97.

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!