Książka na wakacje: Pożyczanie jest srebrem, a rabowanie złotem

Czytaliście już „Seniorów w natarciu”? Tym razem polecamy kontynuację przygód Emeryckiej Szajki, czyli „Pożyczanie jest srebrem, a rabowanie złotem”. Mamy dla was do wygrania 3 książki! Przeczytaj recenzję i weź udział w konkursie.

Märtha i jej przyjaciele przebywają w Las Vegas. Wyposażeni w elektryczne wózki inwalidzkie i sztuczne szczęki napadają na kasyno, żeby tak jak Robin Hood zdobyć pieniądze dla biednych. Po napadzie wracają do Szwecji z policją depczącą im po piętach i wpadają prosto w ramiona przestępczego gangu motocyklowego.

Przebojowa Märtha nie daje się zastraszyć. Zaprasza członków gangu na wafelki i nalewkę z moroszek, a w międzyczasie dopracowuje plan kolejnego skoku. Może wykorzysta chłopaków z gangu? Tylko, czy nie będą chcieli oszukać Emeryckiej Szajki...? Märtha, Geniusz, Grabi, Anna-Greta i Stina stają przed dużym wyzwaniem, lecz nie dają za wygraną i walczą o to, żeby wszystkim, także tym gorzej sytuowanym, żyło się lepiej.

Masz ochotę przeczytać tę książkę?

ZAPRASZAMY DO KONKURSU!

Mamy dla Was 3 egzemplarze książki „Pożyczanie jest srebrem, a rabowanie złotem”, które zostały ufundowane przez wydawnictwo Sonia Draga. Chcielibyśmy je dać osobom, które nas przekonają, że książka powinna trafić właśnie do nich. Wystarczy odpowiedzieć drogą mailową na pytanie „Czy warto się dzielić z innymi, tym co mamy?”. Na zgłoszenia czekamy do północy w niedzielę, 14.08.2016.

Zasady konkursu:

Napisz w 2-3 zdaniach odpowiedź na pytanie konkursowe: „Czy warto się dzielić z innymi, tym co mamy?”.

Odpowiedzi konkursowe prosimy wysyłać na adres: konkurs.cafesenior@gmail.com, z dopiskiem „Konkurs książkowy”. Czekamy na Państwa zgłoszenia do końca niedzieli 14.08.2016.

Do końca wtorku 16.08.2016 wybierzemy 3 najciekawsze odpowiedzi, wyniki ogłosimy w tym samym dniu na portalu CafeSenior, a zwycięzców nagrodzimy książkami „Pożyczanie jest srebrem, a rabowanie złotem”, ufundowanymi przez wydawnictwo Sonia Draga.

Zastrzegamy sobie prawo do publikacji najciekawszych zgłoszeń (bez nazwisk). Wysyłka książek możliwa jest jedynie na terenie Polski.

Zachęcamy do czytania i zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Pełny regulamin konkursu znajdą Państwo tutaj.