"Powstanie Warszawskie" - zobacz wyjątkowy film [KONKURS]

"Powstanie Warszawskie" to pierwszy na świecie film fabularny, który został zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych. To również niezwykły obraz polskiej historii. Z tej okazji Multikino przygotowało specjalną ofertę dla seniorów, a my w CafeSenior zapraszamy Państwa do udziału w konkursie!

Ponad 100 tysięcy widzów w całej Polsce obejrzało w ostatni weekend film "Powstanie Warszawskie". Film, który miał premierę 9 maja, stworzony został w oparciu o autentyczne kroniki filmowe z czasów II wojny światowej. Zryw mieszkańców stolicy przedstawiono w nim z perspektywy dwóch reporterów, którzy przemierzają z kamerą ulice miasta, na których trwają walki.

Takiego filmu nie było jeszcze nigdzie na świecie. Całość "Powstania Warszawskiego" oparta jest o materiały dokumentalne. W komputerowym studiu z wykorzystaniem najnowszych technologii poddano te zbiory koloryzacji. Udało się też zrekonstruować materiały audiowizualne. I - co nadało tej realizacji unikatowości - film ubrano w warstwę fabularną.

Realizatorzy filmu "Powstanie Warszawskie" nie podejmują się odpowiedzi na pytania o kontekst historyczny wydarzeń w stolicy. Pokazują z niespotykanym dotąd realizmem wydarzenia wojenne oraz ludzi w najtrudniejszych chwilach życia. W tym tkwi wartość tego obrazu.


Z okazji premiery "Powstania Warszawskiego" Multikino przygotowało dla Państwa wyjątkową ofertę. Bilety dla seniorów na seanse filmu można dostać już od 15 zł! Oferta obowiązuje we wszystkich kinach należących do sieci. Znajdują się one w ponad 20 polskich miastach.

Uwaga! Ogłaszamy konkurs!

Cztery pierwsze osoby, które napiszą nam, którego dnia wybuchło Powstanie Warszawskie, dostaną otwarte vouchery do wykorzystania od poniedziałku do czwartku we wszystkich kinach sieci Multikino.

Na odpowiedzi czekamy:

  • pod adresem mailowym: kontakt@cafesenior.pl

  • na Facebooku CafeSenior (najlepiej w formie wiadomości)


O przyznaniu vouchera decyduje czas dotarcia odpowiedzi, niezależnie od wybranego kanału.
Gdy wszystkie vouchery zostaną przyznane, niniejszy tekst zostanie zaktualizowany.

AKTUALIZACJA: Vouchery zostały rozdane. Dziękujemy i gratulujemy!

Zapraszamy do kin! Ten film trzeba zobaczyć!