Fundacja ZACZYN zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców i mieszkanki Warszawy (w dowolnym wieku) na twórcze warsztaty w związku z planowaną Paradą Seniorów 2015!

Przygotowania do Parady Seniorów 2015 ruszają pełną parą. W czasie warsztatów organizatorzy przewidują:
– wymyślanie hasła i postulatów na Paradę
– warsztaty o tym,  jak można zaangażować się w tworzenie wydarzenia
– omówienie złożeń parady, programu i uczestnictwa Gwiazd
– dyskusję na temat aktywności i atrakcje Pikniku Pokoleń

Będą pasjonujące zadania dla każdego chętnego. Na miejscu czekać będzie na uczestników nasz zespół, filmy i slajdy, a także smaczny poczęstunek.

Spotkanie informacyjne połączone z warsztatami odbędzie się już w piątek 17 kwietnia o godzinie 13.00. w Warsztacie przy Placu Konstytucji 4 (zaledwie 100 metrów od biblioteki na Koszykowej)

Pierwsza, ogólnopolska, optymistyczna Parada Seniorów oraz następujący po niej Piknik Pokoleń odbła się w sobotę, 28 czerwca 2014. Imprezą kierowała DJ Wika – najstarsza didżejka w Polsce. Chciała ona przez takie wydarzenie pokazać seniorów w sposób niestereotypowy. Pokazać, jak wiele wśród nich jest osób, które cieszą się życiem, rozwijają pasje, podróżują, spotykają się i potrafią robić szalone rzeczy. Wyzwanie organizacyjne i logistyczne było ogromne – z sukcesem jednak podjęła się go Fundacja Zaczyn.
Naszą relację z Parady Senioró 2014 można przeczytać tutaj [klik]