Uwaga miłośnicy teatru! Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na spektakle Teatru Dramatyczego w Warszawie. 

Jesienne, coraz dłuższe wieczory to idealna okazja na spotkania z przyjaciółmi, karty, lekturę książek lub czasopism, rozmowy z dziećmi czy wnukami. O ile, oczywiście, nie strawimy całego wolnego czasu przed telewizorem! Wszystkim, którzy mają ochotę na więcej – więcej unikalnego, bezpośredniego kontaktu ze sztuką, ludźmi, wieczornym miastem – polecamy wyjście do teatru.

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że teatr to wspaniała i wartościowa rozrywka dla wszystkich… No może wnukom. Ale im warto miłość do teatru pokazać, zaszczepić – poprzez własny przykład, poprzez wspólne wyprawy do teatru. Bo któż – jak nie babcia czy dziadek – nauczy ich doceniać siłę tego, co dzieje się na scenie, ciężką pracę aktora, wnikliwość i talent dramatopisarza, reżysera, scenografa…

Wszystkim teatromanom w wieku senioralnym przypominamy więc, że warto korzystać choćby ze specjalnego programu zniżkowego dla seniorów przygotowanego przez Teatr Dramatyczny, a naszych Czytelników zachęcamy do zabawy, w której rozdamy 5 podwójnych zaproszeń na spektakle Teatru Dramatyczego w Warszawie.

Jak zdobyć darmowe zaproszenia?

Zgłoś do naszego Banku Aktywności ciekawe wydarzenie, akcję lub inną inicjatywę skierowaną do seniorów lub poinformuj nas o niej bezpośrednio: kontakt@cafesenior.pl. Pięć wybranych zgłoszeń nadesłanych do 20 września, godz. 15 nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na sztuki: „Młody Stalin” (20.09), „Absolwent” (28.09), „Exterminator” (26.09), „Sex Machine” (22.09) i „Romantycy” (28.09). Serdecznie polecamy!