Wrocławski Klub Formaty zaprasza wszystkie seniorki na zajęcia gimnastyczne.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki. Gimnastykę prowadzi Mirosława Kubiak (67 lat) – instruktorka gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej i rekreacyjnej.

Mirosława Kubiak jest emerytowaną nauczycielką wychowania fizycznego z 35-letnim stażem w zawodzie na poziomie podstawowym, gimnazjalnym i licealnym oraz w klasach sportowych nauczania początkowego, z którymi prowadziła lekcje pokazowe dla studentów UAM.

Od października 1976 r. do 29 listopada 2012 r. prowadziła zajęcia gimnastyki dla kobiet. Dysponuje dwoma programami autorskimi (60 min) mającymi na celu prawidłowe i pełne uruchomienie obręczy biodrowej i barkowej oraz stawu skokowego, wzmacnianie (stretching) mięśni brzucha, grzbietu, rąk, nóg oraz ich rozciąganie w pozycji stojącej, w siadzie skrzyżnym i prostym, w pozycji leżącej oraz w klęku podpartym na dłoniach i przedramionach. Większość ćwiczeń wykonywana jest w odciążeniu technicznym z zastosowaniem elementów aerobiku, callaneticsu, fit jogi, pilatesu oraz tai-chi i gimnastyki izometrycznej. Uczestnicy będą mieli także okazję zaznajomić się z nauką prawidłowego oddychania (torem brzusznym, piersiowym i przeponą).

Czas:

Wtorki i czwartki, godz. 17.45–18.45

Miejsce:

Wrocławski Klub Formaty,

ul. Samborska 3-5,

Wrocław

Więcej informacji:

e-mail: wkf@wkformaty.pl

tel.: 71 789 33 20

strona internetowa: www.wkformaty.pl