Wrocławskie Centrum Seniora zachęca do udziału w spotkaniu dotyczącym zdrowia. Najbliższy wykład poświęcony zostanie dbałości o układ krążenia.

Wrocławskie Centrum Seniora zaprasza na wykład o istotnych kwestiach dotyczących zdrowia seniora. Spotkanie poświęcone zostanie dbałości o układ krążenia oraz jego profilaktyce.

Podczas wykładu prowadząca (Liliana Michalska) zaprezentuje nowoczesną technologię BEMER, która powoduje radykalną poprawę odporności organizmu i jego regenerację, uruchamia mechanizmy konieczne do zachowania zdrowia na długie lata. Wskaże sposób, jak wpłynąć i wzmocnić kluczowy parametr decydujący o naszym zdrowiu.

Dbałość o układ krążenia jest niezwykle ważna. Pozwala zapobiegać chorobom wieńcowym oraz innym dolegliwościom związanym z nieprawidłową pracą serca. Z wiekiem należy zwracać szczególną uwagę na sposób żywienia oraz profilaktykę, dzięki którym można w skuteczny sposób zadbać o układ krążenia.

Spotkanie odbędzie się 12 stycznia 2016 roku (wtorek) o godzinie 13.00 we siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, sala 210.

Wstęp na spotkanie jest wolny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy: osobiście we Wrocławskim Centrum Seniora, pl. Dominikański 6 (pok. 20), pod numerem tel. (71) 772 49 38 (czynny w godz. 09.00-15.00) lub drogą e-mailową: agnieszka.kokoszkiewicz@wcrs.wroclaw.pl.