Wrocławskie Centrum Seniora zaprasza na warsztaty zatytułowane „Gimnastyka mózgu drogą do doskonalenia siebie”, podczas których wykorzystane zostaną ćwiczenia związane z kinezjologią.

Wrocławskie Centrum Seniora zaprasza na warsztaty „Gimnastyka mózgu drogą do doskonalenia siebie”. Spotkanie ma na celu zwrócenie uwagi na rolę, jaką w codziennym funkcjonowaniu odgrywa ruch. Warsztaty zostaną poprowadzone przez mgr Wandą Dąbrowską – certyfikowaną instruktorką Kinezjologii Edukacyjnej, ARTE-Kinezjologii oraz Kinezjologii w Biznesie i Zarządzaniu.

Seniorzy zapoznają się z szeregiem przyjemnych i prostych ćwiczeń, dzięki którym dowiedzą się między innymi: co zrobić, by lepiej słyszeć oraz widzieć, jak popracować nad kreatywnym myśleniem, a także w jaki sposób łatwiej organizować sobie czas oraz porozumiewać się z innymi.

Warsztaty odbędą się 27 kwietnia 2015 roku (poniedziałek) o godzinie 14.00 we Wrocławskim Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, sala 210, II piętro. Na spotkanie należy wziąć ze sobą butelkę wody niegazowanej.

trening mózgu

Wstęp jest wolny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy:

we Wrocławskim Centrum Seniora, pl. Dominikański 6 (pok. 20)
pod numerem tel. (71) 772 49 38 (czynny w godz. 09.00-15.00)
lub drogą e-mailową: agnieszka.kokoszkiewicz@wcrs.wroclaw.pl