Aktualności
-

Wrocław: warsztaty z doskonalenia siebie

Powiększ rozmiar tekstu

A  A  A

Wrocławskie Centrum Seniora po raz kolejny zaprasza seniorów na warsztaty „Gimnastyka mózgu drogą do doskonalenia siebie”, które nauczą efektywnie wykorzystywać zdolności ciała i umysłu.

Wrocławskie Centrum Seniora po raz kolejny zaprasza na warsztaty „Gimnastyka mózgu drogą do doskonalenia siebie”. Spotkanie ma na celu zwrócenie uwagi na rolę, jaką w codziennym funkcjonowaniu odgrywa ruch.

Gimnastyka mózgu to metoda szybkich, ale atrakcyjnych i podnoszących energię ciała ćwiczeń, które efektywnie przygotowują każdego uczącego się do wykorzystania specyficznych procesów myślenia i koordynacji różnych umiejętności.

Seniorzy zapoznają się z szeregiem prostych ćwiczeń, dzięki którym dowiedzą się między innymi: co zrobić, by lepiej słyszeć oraz widzieć, jak popracować nad kreatywnym myśleniem, a także w jaki sposób łatwiej organizować sobie czas oraz porozumiewać się z innymi.

Warsztaty zostaną poprowadzone przez mgr Wandą Dąbrowską – certyfikowaną instruktorką Kinezjologii Edukacyjnej, ARTE-Kinezjologii oraz Kinezjologii w Biznesie i Zarządzaniu.

Zajęcia odbędą się w poniedziałek, 26 października o godzinie 14.00 w sali 210 Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6. Na spotkanie należy przynieść małą butelkę wody niegazowanej.

Wstęp jest wolny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy: we Wrocławskim Centrum Seniora, pl. Dominikański 6 (pok. 20), pod numerem tel. (71) 772 49 38 (czynny w godz. 09.00-15.00) lub drogą e-mailową: agnieszka.kokoszkiewicz@wcrs.wroclaw.pl.

Senior Barista
Aktualności
Dobry duch redakcji serwisu CafeSenior.pl. Czyta maile, pisze, publikuje, sprząta i... oczywiście serwuje kawę!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Warszawa: 37. spotkanie z cyklu “Przystanek Alzheimer”

filozaur
5 rzeczy, które chcesz wiedzieć w tym tygodniu

Oświęcim: II Oświęcimskie Spotkania Artystyczne Seniorów 2015

Zamknij