Wrocławskie Centrum Seniora oraz Klub Pod Kolumnami zachęcają seniorów do udziału w energicznych zajęciach tańca afrykańskiego odbywających się cyklicznie w każdą środę.

Taniec afrykański to niezwykle żywiołowa forma ruchu. Udział w zajęciach to świetna okazja do tego, by zadbać o kondycję, aktywnie spędzić czas i uzupełnić niedobór energii. Podczas zajęć uczestnicy mogą pozwolić sobie na spontaniczność oraz wyrzucenie z siebie złych emocji. Zajęcia skierowane są do osób powyżej 50. roku życia.

Taniec afrykański to również połączenie dynamiczności ruchów z niezwykłą, tradycyjną muzyką afrykańską. Ruch w rytm egzotycznych dźwięków dodaje energii oraz pewności siebie. Zajęcia taneczne polecane są zwłaszcza seniorom, którzy pragną spędzić czas w miłej atmosferze i przy okazji zadbać o kondycję.

Uczestnicy zajęć będą mieli okazję nauczyć się choreografii inspirowanych tradycyjnym tańcem z Afryki Zachodniej, głównie Gwinei oraz Mali. Zajęcia prowadzi Aneta Sztacheta, instruktorka tańca afrykańskiego, konserwator przyrody, animator kultury, która od lat inspiruje się kulturą Afryki Zachodniej.

Zajęcia dla seniorów odbywają się w każdą środę w godzinach 16.30-17.45 w Klubie Pod Kolumnami, Pl. Świętego Macieja 21 we Wrocławiu.

Opłaty:
18 zł – pojedyncze zajęcia
15 zł – za 1 x zajęcia w karnecie na cały m-c kalendarzowy

Więcej informacji na stronie AFRO Dance.