Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej „Skałka” na Nowym Dworze zachęca seniorów do udziału w nowym cyklu zajęć “Sprawny senior”. 

“Sprawny senior” to nowy cykl zajęć dla osób powyżej 60. roku życia, które chcą zadbać o kondycję fizyczną oraz zdrowie. Zajęcia odbywać się będą w Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej “Skałka” na Nowym Dworze, ul. Nowodworska 64.

Zajęcia z cyklu “Sprawny senior” odbywają się w każdą środę w godzinach 16.00-17.00. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 20 kwietnia. Trwać będą do 29 czerwca 2016 roku.

W ramach cyklu seniorzy dowiedzą się, jak ćwiczyć pamięć, radzić sobie ze stresem oraz poprawnie wykonywać codzienną gimnastykę. Poznają również ciekawe techniki zapamiętywania, a także nauczą się rozwiązywać popularną grę umysłową sudoku. Spotkania to również okazja, aby spędzić miło czas i zawrzeć nowe znajomości.

Zajęcia poprowadzi Piotr Łącki, psycholog, autor książki pt. “Żyj pełnią życia!, czyli jak utrzymać sprawność fizyczną, umysłową i cieszyć się życiem w wieku 60+”.

Pierwsze zajęcia 20 kwietnia są bezpłatne, każde kolejne będą kosztowały 5 zł od osoby.

Na zajęcia obowiązują zapisy: osobiście poniedziałek – piątek, godz. 15.00-20.00, w siedzibie CASiS “Skałka” albo telefonicznie: 733 877 905 (w godz. 15.00-19.00).

Organizatorem zajęć jest Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej “Skałka” we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.