Przypominamy o konkursie Wrocławskiego Centrum Seniora “Najdłużej Razem”, który skierowany jest do par z najdłuższym stażem małżeńskim. Zdjęcia można nadsyłać tylko do 11 września 2015 roku.

Z przyjemnością przypominamy o konkursie Wrocławskiego Centrum Seniora. Konkurs “Najdłużej Razem” skierowany jest do osób, które znajdują się w wieloletnim związku małżeńskim. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na instytucję małżeństwa oraz podkreślenie jego wagi i wartości długoletnich związków.

By wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz dostępny na stronie Wrocławskiego Centrum Seniora. W formularzu powinien pojawić się ciekawy opis wieloletniego związku małżeńskiego. Do opisu można również dołączyć wspólne zdjęcia (które posłużą do stworzenia wystawy fotograficznej). Zgłoszenia należy przesyłać do 11 września 2015 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas tegorocznych obchodów Dni Seniora we wrześniu. Na laureatów czekają cenne nagrody.

Więcej informacji na temat konkursu, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Wrocławskiego Centrum Seniora.