Centrum Handlowe Borek serdecznie zachęca do wspólnych obchodów Dnia Zdrowia. W programie przewidziano wiele atrakcji oraz ciekawych wydarzeń dla dzieci i dorosłych, zwłaszcza seniorów.

Seniorze, spędź Dzień Zdrowia w Centrum Handlowym Borek! Czeka na Ciebie wiele ciekawych wydarzeń, a także stoisk związanych ze zdrowiem – profilaktyką, odżywianiem oraz dbałością o kondycję.

Dzień Zdrowia w Centrum Handlowym Borek odbędzie się 26 lipca br. w godzinach 9.00-17.00. Wewnątrz czekać będzie wiele atrakcji przygotowanych przy współpracy z Centrum Medycznym SYNEXUS.

W trakcie Dnia Zdrowia w Centrum Handlowym Borek będzie można wziąć udział w bezpłatnych badaniach oraz skorzystać z porady specjalistów.

Na stoisku Centrum Medycznego Synexus czekać będzie na Państwa lekarz, którzy wykona bezpłatny pomiar ciśnienia i poziomu cukru, a także udzieli informacji na temat tego, jak wziąć udział w bezpłatnych badaniach kontrolnych.

Pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą udzielać porad z zakresu rent i emerytur oraz podlegania ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu. Dodatkowo, każdy będzie mógł założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych.

Przedstawiciele firmy Amplifon będą rozdawać vouchery na bezpłatne badania słuchu oraz udzielać informacji na temat aparatów słuchowych znajdujących się w jej ofercie, natomiast pracownicy LightBox opowiedzą o tak zwanej diecie pudełkowej, a w konkursach zorganizowanych przez firmę będzie można wygrać całodzienne zestawy posiłków.

Na stoisku VIDiet dietetycy będą udzielać porad dotyczących sposobu żywienia oraz dokonywać pomiarów tkanki tłuszczowej, BMI oraz obwodu talii i bioder w celu określeniu typu otyłości.

Więcej informacji na temat wydarzenia, można znaleźć na stronie organizatora.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty CH Borek, który znajduje się przy Al. Gen. Józefa Hallera 52 we Wrocławiu.

plakat_borek_500www