Wrocławskie Centrum Seniora serdecznie zachęca do udziału w warsztatach, które wzmocnią pozytywne myślenie i pozwolą spojrzeć na świat przez różowe okulary.

Wrocławskie Centrum Seniora zachęca do udziału w kolejnych ciekawych warsztatach. Już w w środę 15 czerwca seniorzy będą mogli wziąć udział w zajęciach “Spotkanie ze szczęściem, czyli jak wzmacniać swoją pozytywność”.

Będzie to warsztat z zakresu psychologii pozytywnej, który poprowadzą Grażyna Skurczyńska (psycholog, trener biznesu, coach, hr business partner) oraz Katarzyna Dąbrowska (psycholog, trener biznesu).

W trakcie warsztatu seniorzy będą wspólnie zastanawiać się nad tym, czym jest pojęcie pozytywności oraz czy warto rozwijać w sobie pozytywne myślenie. Ponadto uczestnicy warsztatu dowiedzą się, jak wzmacniać poczucie szczęścia bez względu na wiek. Seniorzy dowiedzą się również, jak zmniejszyć swoją negatywność oraz patrzeć na świat z uśmiechem.

Wartościowe okażą się też wskazówki, jak w codziennym życiu zmagać się z drobnymi problemami i nie pozwolić, by zepsuły dobry nastrój i pozytywne nastawienie do życia.

Spotkanie odbędzie się w środę 15 czerwca w godzinach 12.00-14.00 we Wrocławskim Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, sala 210 (II piętro).

Wstęp na wszystkie spotkania w WCS jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy: osobiście we Wrocławskim Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, tel. 71 772 49 40
(czynny w godz. 9:00-15:00), e-mail: elzbieta.iwanska@wcrs.wroclaw.pl