Chcesz uchylić drzwi do czarującego świata starych tang polskich i argentyńskich? Fundacja Partytura oraz Formacja Tango Para Todos serdecznie zapraszają na wydarzenie tangowe zatytułowane “Tango – starej melodii czar”, które odbędzie się już jutro o godz. 18.00, w Domu Kultury Świt.

Podczas koncertu organizatorzy zaproszą publiczność do wspólnego śpiewania znanego polskiego szlagieru z gatunku, a podczas lekcji pokażą podstawowe kroki tego ognistego tańca. Będzie też można podziwiać pokaz tanga argentyńskiego w wykonaniu Magdy Skawińskiej i Michała Wójcika.

Obiecują zaczarować każdego tangiem!

W programie wydarzenia:
– godz. 18.00 – koncert najpiękniejszych tang polskich i argentyńskich w wykonaniu Formacji Tango Para Todos, ponad 30-osobowej grupy muzycznej składającej się z chóru i orkiestry;
– godz. 19.00 – lekcja podstawowych kroków tanga poprowadzona przez profesjonalnych tancerzy, podczas lekcji dadzą oni pokaz tanga argentyńskiego;
– godz. 20.00 – milonga czyli potańcówka w rytmie tanga, która będzie dobrą okazją do wypróbowania w praktyce kroków poznanych na lekcji.

Wstęp wolny, wejściówki do odebrania w DK Świt na godzinę przed imprezą. Przybądź więc na Targówek i na godzinę przed imprezą zjaw się na Wysockiego 11!

Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa, Dzielnicę Targówek.