Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych na przełomie września i października w Warszawie odbędzie się Tydzień Seniora. Przez kilka dni seniorzy będą mogli skorzystać z bogatej oferty warsztatów i wykładów.

Warszawski Tydzień Seniora organizowany jest co roku na przełomie września i października z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Od niedzieli 27 września aż do 4 października seniorzy będą mogli uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach, spotkaniach, wycieczkach, seansach filmowych i wystawach w kilkudziesięciu miejscach w Warszawie.

Sztuka, kultura, turystyka, zdrowie, nauka języków, konsultacje komputerowe i nauka obsługi sprzętu cyfrowego – to tylko niektóre atrakcje, na które zapraszają organizatorzy.

W programie między innymi: oprowadzanie po Narodowym Instytucie Audiowizualnym, pokaz koncertu Zbigniewa Wodeckiego i Mitch&Mitch, zwiedzanie wystaw Zamku Ujazdowskiego, profilaktyka raka piersi dla kobiet 55+, czytanie międzypokoleniowe czy jarmark kreatywności, czyli impreza plenerowa w Ogrodzie Saskim.

Więcej informacji oraz program wydarzenia dostępny w załączniku.

Wstęp na spotkania jest bezpłatny.

Uwaga! Na niektóre wydarzenia obowiązują wcześniejsze zapisy tel. 22 443-02-68 / 22 443-14-75 lub e-mailowo: esenior@um.warszawa.pl.