Już w najbliższy czwartek w Warszawie odbędzie się spotkanie edukacyjne „Sercowe warsztaty” dotyczące terapii chorób sercowo-naczyniowych.

„Sercowe warsztaty” to pierwsze z cyklu spotkanie edukacyjne dotyczące terapii chorób sercowo-naczyniowych. Będzie ono jednocześnie inauguracją kolejnej edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej “Ciśnienie na Życie”. Uczestnicy spotkania uzyskają możliwość zapoznania się z wynikami najnowszego raportu “Wiek serca Polaków”, a także zapoznają się z działaniami akcji “Ciśnienie na życie” na rok 2015.

Dodatkowo, uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zbadania wieku swojego serca za pomocą aplikacji „Wiek serca”. Dzięki kilku prostym pomiarom i pytaniom aplikacja pozwala stwierdzić, czy wiek serca osoby badanej jest wyższy od wieku metrykalnego. Tym samym uczestnicy otrzymają potrzebne wskazówki dotyczące profilaktyki chorób sercowo-naczyniowych.

Warsztaty odbędą się w najbliższy czwartek 23 kwietnia o godzinie 12.00 w Restauracji Concept 13 (piętro V) przy ul. Brackiej 9 w Warszawie.

Obowiązują wcześniejsze zapisy:

Emilia sawińska, e-mail: emilia.sawinska@procontent.pl, tel. 531 844 325
Monika Zgierun, e-mail: monika.zgierun@procontent.pl, tel. 884 838 886
Katarzyna Wlaś katarzyna.wlas@procontent.pl, tel. 604 774 138