To już kolejny piknik dla osób w wieku emerytalnym, na który zaprasza Klub Seniora DOM.

Tym razem organizowany ze szczególnym rozmachem. Park Skaryszewski pomieści nawet kilkuset chętnych seniorów. Pokazy tańca i jogi, nordic walking to tylko część z wielu atrakcji, które zapewniają organizatorzy. Kto lubi beztroską atmosferę pikników i gustuje w prostym jedzeniu, nie zawiedzie się na pewno. Nie zabraknie też okazji do powalczenia o cyfrowy aparat fotograficzny i zestawy kijków do nordic walking . Wystarczy wziąć udział w konkursach.

Szczególnie zadowoleni będą ci, którzy lubią tańczyć. Ściany z parkowej zieleni, parkiet z trawy i lampion z promieni słonecznych zastąpią najpiękniejszą salę balową. Wystarczy tylko włożyć wygodne buty, bo muzyki i okazji do pląsów nie zabraknie. Tym bardziej, że dla swoich rówieśników zagra słynna już, nie tylko w Polsce, poetka i didżejka Wika Szmyt. Sama, będąc po siedemdziesiątce, zna gusta swoich rówieśników i jak nikt inny potrafi rozbawić seniorów.

Letnia pogoda sprzyja zabawie na świeżym powietrzu. Szkoda więc siedzieć w domu – warto pokazać dzieciom i wnukom, że senior to nie zasuszony staruszek. Jest wciąż młody duchem i bawić się potrafi nie gorzej niż niejeden małolat. Do tego z całego serca zachęca Klub Seniora DOM.

Piknik odbędzie się w Parku Skaryszewskim przy ogrodzie różanym, we wtorek 25 czerwca, w godzinach 11.00 – 14.00.

Udział w pikniku jest bezpłatny, ale konieczne jest zgłoszenie chęci wzięcia udziału pod tel. 801 005 801 do dnia 24 czerwca.