Aktualności
-

Warszawa: Parada Seniorów już w sobotę!

Powiększ rozmiar tekstu

A  A  A

Już za kilka dni rusza Ogólnopolska Parada Seniorów 2016! Dojrzali Wspaniali wychodzą na ulicę po raz kolejny, by pokazać, jak wielu ich jest oraz wspaniale się razem bawić!

Jak mówi jeden z paradowych transparentów: Starość Przyszłością Narodu! I jest w tym sporo prawdy! Już 25 czerwca seniorzy wyjdą na ulice Warszawy, by wspólnie świętować i pokazać, jak wiele energii i ochoty do zabawy mają, zarażając tym młodsze pokolenia.

O godzinie 12.00 Parada Seniorów wyruszy z Placu Konstytucji, by następnie rozgościć się podczas Pikniku Pokoleń na terenie Zamku Ujazdowskiego. Czekać tam będzie wiele atrakcji. Zaproszeni goście poprowadzą liczne warsztaty, pokazy i szkolenia, które umilą czas i dodadzą energii wszystkim uczestnikom.

Parada Seniorów nie jest skierowana wyłącznie do najstarszych – w wydarzeniu może wziąć udział każdy, młodsi i najmłodsi – impreza ma charakter międzypokoleniowy.

Parada Seniorow 2016 (26)

Do tej pory Paradę Seniorów wspierali: aktorka Zofia Czerwińska, podróżnik Aleksander Doba, olimpijczyk Władysław Kozakiewicz, dziennikarka Agata Młynarska, piosenkarka Kasia Klich, raper Grubson, dziennikarz i performer Rafał Betlejewski, Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska i wielu innych.

W tym roku dołączą do nich kolejni Dojrzali Wspaniali i reprezentacja młodszego pokolenia: trenerka fitness Ewa Chodakowska, aktorka Krystyna Sienkiewicz, modelka Helena Norowicz, dziennikarz i reportażysta Mariusz Szczygieł, projektantka mody Joanna Klimas, panczenistka Erwina Ryś-Ferens, dziennikarz Uwagi Zbigniew Łuczyński, psycholog dr Ewa Woydyłło-Osiatyńska, naukowiec i sportowiec prof. Jan Ślężyński, legenda polskiej muzyki Skaldowie, pisarka Sylwia Chutnik, szef kuchni Marcio Ghia i wiele innych osób.

W programie między innymi: dancing międzypokoleniowy z najstarszą Dj w Polsce, 77-letnią Dj Wiką, koncert SKALDÓW, spotkanie z reportażystą Mariuszem Szczygłem, dyskusja na temat mężczyzn po 60-tce z pisarką Sylwią Chutnik, lekcja stylu z Jolantą Kwaśniewską, warsztaty ruchowe z Ewą Chodakowską, warsztaty kulinarne z mistrzem kuchni Marco Ghim, warsztaty taneczne, joga, nordic walking i wiele innych, niezwykłych atrakcji!

Parada Seniorow 2016 (4)

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia na stronie organizatora, a także na facebooku.

Paradę i Pikniku wspierają: Fundacja ZACZYN, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Fundacja Porozumienie Bez Barier, a także liczni ambasadorzy i goście.

Serdecznie zapraszamy!

Senior Barista
Aktualności
Dobry duch redakcji serwisu CafeSenior.pl. Czyta maile, pisze, publikuje, sprząta i... oczywiście serwuje kawę!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zdrowie na wyciągnięcie ręki: sezonowe warzywa i owoce

Poznań: Plaża Miejska Chwaliszewo zaprasza

Łódź: Yoga Flash Mob

Zamknij