Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdrowski w Warszawie zaprasza na Jubileuszowy Dzień Seniora połączony z oprowadzeniem kuratorskim po wystawie “Co jest społeczne? Aktywność Zamku Ujazdowskiego w przestrzeni publicznej (1988-2014)”.

Mija właśnie rok od zorganizowania Dnia Seniora przez CSW Zamek Ujazdowski. Z tej okazji muzeum zaprasza na kameralne spotkanie, które skupione będzie wokół historii miejsca, a także przyczyni się do lepszego poznania w gronie osób zaangażowanych w dotychczasowe wydarzenia.

Z okazji jubileuszu seniorzy wezmą udział w kuratorskim oprowadzeniu po wystawie “Co jest społeczne? Aktywność Zamku Ujazdowskiego w przestrzeni publicznej (1988-2014)”, która prezentuje różnorodne projekty ingerujące w przestrzeń miejską, realizowane przez CSW w Warszawie. Wystawa służy uświadomieniu, jak wiele potencjału dla sztuki tkwi w przestrzeni miejskiej.

Oprowadzanie kuratorskie będzie miało miejsce 10 czerwca (środa) o godzinie 12.00 w CSW Zamek Ujazdrowski, ul. Jazdów 2 w Warszawie. Zbiórka w holu głównym.
Oprowadzanie: Grzegorz Borkowski
Koordynacja: Joanna Tabaka

Wstęp na spotkanie jest wolny, nie obowiązują wcześniejsze zapisy.