Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich” zachęca seniorów oraz opiekunów do udziału w kolejnym, 43. spotkaniu z cyklu „Przystanek Alzheimer”.

43. spotkanie z cyklu „Przystanek Alzheimer” zostanie poświęcone problemowi, z jakim borykają się opiekunowie osób chorych na chorobę Alzheimera, czyli niskiemu poczuciu własnej wartości.

Jak podkreślają organizatorzy spotkania: Niskie poczucie własnej wartość to problem, z którym zmaga się wiele osób, niezależnie od wieku, wykształcenia czy statutu społecznego. W przypadku obciążeń tak trudną chorobą, jaką jest choroba Alzheimera, wymagającej całodobowej, nieustannej opieki nad chorym, bez względu na sytuacje, stan zmęczenia, chęć i potrzebę wypoczynku ze strony opiekuna, syndrom niskiego poczucia własnej wartości może dawać o sobie znać jeszcze dotkliwiej.

43. spotkanie w ramach inicjatywy społecznej „Przystanku Alzheimer” jest dedykowane opiekunom, którzy zauważyli u siebie problem z niskim poczuciem własnej wartości i zarazem chcą mu się przeciwstawić.

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Musioł. Będzie miało charakter wykładu-konwersacji, w trakcie którego zostaną zaprezentowane pomysły na pracę z samym sobą, mające na celu umacnianie poczucia własnej wartości. Autorka spotkania liczy na aktywny udział uczestników, chcących razem omówić z prowadzącą swój problem.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 lipca 2016 roku o godz. 17.30 w siedzibie warszawskiego oddziału Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich”, przy ul. W. Andersa 13 na Muranowie.

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia należy kierować na adres: przystanekalzheimer@gmail.com lub telefonicznie pod numerem telefonu: 518 371 552.

Spotkanie jest bezpłatne.

Uwaga! W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, adres e-mail i telefon kontaktowy.