Stowarzyszenie “mali bracia Ubogich” zachęca do udziału w 35. spotkaniu z cyklu “Przystanek Alzheimer” poświęcony diecie i naturalnym sposobom wspomagania chorych na alzheimera.

“Przystanek Alzheimer” to program, którego celem jest przygotowanie mieszkańców Warszawy do stworzenia w swoich dzielnicach grup samopomocowych lub punktów konsultacyjno-informacyjnych dla osób i rodzin osób chorych na chorobę Alzheimera i inne zespoły otępienne. W związku z tym organizowane są spotkania, podczas których omawia się wybrane aspekty choroby oraz sposoby jej leczenia.

27 sierpnia (czwartek) o godzinie 17.00 w siedzibie Stowarzyszenia “mali bracia Ubogich” (Warszawa, ul. Generała Władysława Andersa 13) odbędzie się 35. spotkanie z cyklu „Przystanek Alzheimer”, podczas którego omówione zostaną dieta oraz naturalne sposoby wspomagania chorych na alzheimera. Spotkanie poprowadzi dr Małgorzata Musioł.

Prowadząca opowie o tym, jak dieta wpływa na zdrowie i samopoczucie, jak odżywiać się w przypadku zdiagnozowanej choroby Alzheimera, po jakie naturalne środki i leki sięgać, by pomóc w walce z chorobą.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia należy kierować na adres: przystanekalzheimer@gmail.com, ewentualnie telefonicznie pon numerem: 600 600 186. W zgłoszeniu należy podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail, telefon.