Stowarzyszenia „Radość Życia” oraz „TuRazem” organizuje bezpłatne warsztaty taneczne, które odbędą się między 4 a 7 grudnia 2014 roku w Wałbrzychu. Na zajęcia może przyjść każdy, bez względu na wiek oraz umiejętności.

Stowarzyszenie „Radość Życia” oraz „TuRazem” zachęca do udziału w bezpłatnych warsztatach tanecznych, przeznaczonych dla wszystkich chętnych, bez względu na wiek oraz wiedzę z zakresu tańca i choreografii. Udział w warsztatach może wziąć więc każdy, kto chciałby spróbować swoich sił w tańcu, świetnie się przy tym bawiąc.

Warsztaty taneczne odbędą się między 4 a 7 grudnia w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury (Stara Kopalnia) na ul. Wysockiego 29. Prowadzone będą przez doświadczoną tancerkę oraz choreografkę, Magdalenę Radłowską, która jest zarazem założycielką pierwszego w kraju międzypokoleniowego Teatru Tańca Dawka Energii.

Zajęcia odbędą się:

  • 4-5 grudnia (czwartek, piątek) od godziny 17.00 do 20.00
  • 6 grudnia (sobota) od godziny 10.00 do 19.00 (z przerwą na catering)
  • 7 grudnia (niedziela) od godziny 11.00.

Zwieńczeniem warsztatów tanecznych będzie spektakl, który odbędzie się w niedzielę, 7 grudnia, o godzinie 18.00.

Zajęcia są częścią III Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca, organizowanego w ramach projektu „Inwazja Pokoleń – Kreatywnie Zakręceni”, finansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Zapisy:
telefon: (+48) 692 609 556
e-mail: st.radosc.zycia@gmail.com

Ilość miejsc jest ograniczona