Seniorze, weź udział w tegorocznej edycji Marszu dla Zdrowia! Trwają właśnie zapisy na Marsz z kijami Fundacji NEUCA dla Zdrowia, który odbędzie się w Toruniu.

Fundacja NEUCA serdecznie zachęca wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza zaś seniorów, do udziału w piątym już Marszu dla Zdrowia.

Marsz dla Zdrowia to pełen atrakcji spacer z kijkami nordic walking dla zarówno dla osób, które cenią sobie aktywność oraz tych, którzy dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę z ruchem na świeżym powietrzu.

W tym roku platforma rejestracyjna obejmuje zapisy na dwie trasy: rekreacyjną i profesjonalną, a także zapisy na badania w spirobusie i kardiobusie. Wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu.

Marsz dla Zdrowia rozpocznie się w sobotę 3 września na Rynku Nowomiejskim o godzinie 9.30. W tym czasie uczestnicy zostaną przygotowani do marszu (otrzymają kije, koszulki oraz pozostały sprzęt). Marsz ruszy punktualnie o godzinie 12.00.

Jesteś seniorem lub osobą niepełnosprawna i masz kłopoty z zapisaniem się na V edycję Marszu z kijami Fundacji NEUCA dla Zdrowia? Organizatorzy zapraszają do Toruńskiego Centrum Informacji Seniora (TKSON) przy Al. Św. Jana Pawła II nr 2 w Toruniu (Plac Rapackiego koło kas biletowych MZK). Pracownicy Centrum od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00 pomogą w zapisach, poinformują oraz doradzą w kwestii Marszu dla Zdrowia.

Zapisy przyjmowane są wyłącznie przez platformę internetową, dostępną pod tym linkiem. Tam też znajdą Państwo szczegóły dotyczące Marszu.