Drogie Panie, która z Was prawdziwie czuje się kobietą? Czy wśród codziennych obowiązków i mnóstwa zajęć jest miejsce na odkrywanie i doświadczanie swojej kobiecości? I w czym ona tak właściwie tkwi? Bo przecież nie w gotowaniu i sprzątaniu.

Kobiecość możemy przejawiać na mnóstwo różnych sposobów – pod warunkiem, że mamy do niej dostęp i nie przykryłyśmy milionem innych kwestii. Najlepszym sposobem na jej odnalezienie jest taniec brzucha. Czyż można sobie wyobrazić bardziej kobiece zajęcie? Belly Dance zyskuje coraz więcej zwolenniczek i to w każdej grupie wiekowej. Jest zmysłowy, odkrywa nasze atuty i dodaje pewności siebie.

Dla każdej przedstawicielki płci pięknej

Żeby rozpocząć swoją przygodę z tańcem brzucha, nie trzeba spełniać żadnych szczególnych wymagań. Nie ma ograniczeń dotyczących wieku, sprawności fizycznej czy wyglądu. Oferuje on tak szerokie spektrum różnych figur, że każda znajdzie w nim coś dla siebie. Warto zatem przejrzeć ofertę najbliższych szkół tańca i wybrać się z przyjaciółką na zajęcia. Kto wie, może właśnie odkryjemy w ten sposób nową pasję, a mąż nie będzie posiadał się ze zdumienia? Jak nie sprawdzimy, nigdy się nie dowiemy.

Zobacz tańczącą 100-latkę!