Styl 50+ Oferta dla Dojrzałych to pierwsze organizowane na Lubelszczyźnie wydarzenie targowe dedykowane osobom z grupy 50+. Ma na celu pobudzić aktywność społeczną, poprawić wizerunek osób starszych oraz wzmocnić integrację międzypokoleniową.

Styl 50+ Oferta dla Dojrzałych charakteryzuje się szerokim wachlarzem prezentacji, wykładów i zajęć aktywizujących osoby dojrzałe i starsze, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Seniorzy będą mogli aktywnie wziąć udział w imprezie: uczestniczyć w wielu warsztatach, prelekcjach oraz zapoznać się z coraz większą i różnorodną ofertą produktów i usług przeznaczonych właśnie dla nich.

Na targach Styl 50+ Oferta dla Dojrzałych producenci, firmy usługowe, organizacje społeczne i socjalne, a także organizacje samorządowe mogą zaprezentować swoją ofertę adresowaną do osób po czterdziestce, pięćdziesiątce, sześćdziesiątce i jeszcze starszych.

Jeżeli jesteś w wieku 50+ lub też masz rodzica, dziadka, ciocię w takim wieku, zapraszamy do odwiedzenia targów podczas trwania dni Styl 50+ Oferta dla Dojrzałych.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 maja 2013 r. w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin S.A.

Szczegóły na stronie: 50plus.targi.lublin.pl.