Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy „Flandria” zaprasza na spotkania Klubu Aktywni 50+ w ramach sekcji rekreacyjnej i integracyjnej.

Wszystkich mieszkańców Poznania, ze szczególnym uwzględnieniem osób w wieku 50+, „Flandria” zachęca do udziału w spotkaniach z cyklu „W zdrowym ciele – ekoduch” związanych z szeroko rozumianym zdrowiem. Zapraszamy na warsztaty psychologiczne, sesje i wykłady dotyczące zdrowia fizycznego i różnych form aktywności fizycznej, badań profilaktycznych i konsultacji ze specjalistami różnych dziedzin.

Wszystkie spotkania odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia „Flandria” przy ul. Zacisze 4. Zapisy pod numerem telefonu 664 999 886 lub w siedzibie SWP „Flandria”.

Program warsztatów:

26.03 (wtorek)

17.00-18.00 – „W zdrowym ciele – ekoduch” – ZDROWY SEN – czy wiesz, że prawie jedną trzecią naszego życia przesypiamy? Sen jest niezbędny do zachowania zdrowia; uczestnicy spotkania będą mogli usłyszeć, jak zadbać o to, żeby nasz sen był zdrowy, jak i na czym powinniśmy spać i jakie mogą być skutki złego snu. Koszt: 5 zł/os.

28.03 (czwartek)

17.00-18.00 „W zdrowym ciele – ekoduch” – TRENING TECHNIK RELAKSACJI – spotkanie będzie okazją do poznania sposobów na produktywny i skuteczny odpoczynek, walkę z napięciem i stresem oraz poprawę samopoczucia. Koszt: 5 zł/os.

Polecamy!