Znasz seniora lub seniorkę, którzy mają ciekawe pasje i zarażają pozytywną energią? Zgłoś ich kandydaturę do tytułu SUPER SENIOR 2015. Możesz też zgłosić sam siebie. Organizatorzy 6 Sopockich Targów Seniora zapraszają do głosowania.

Organizatorzy 6 Sopockich Targów Seniora – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie oraz Spółdzielnia Socjalna Kooperacja – szukają seniorów, którzy mieszkają na terenie województwa pomorskiego i charakteryzują się wyjątkową aktywnością, kreatywnością i dokonaniami w różnych dziedzinach życia.

Tytuł Super Senior 2015 zostanie przyznany w trzech kategoriach: 1) działalność społeczna, 2) kultura, edukacja i sztuka, 3) sport i rekreacja.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas 6 edycji Sopockich Targów Seniora, która odbędzie się w dniach 3 i 4 października w Hali 100-lecia Sopotu. Wśród osób zgłaszających kandydatów zostaną rozlosowane upominki.

Zgłoszenia kandydatów można przesyłać do 23 września br. Wystarczy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, który zawiera podstawowe dane oraz krótki opis Kandydatki/Kandydata do tytułu Super Seniora. W tym miejscu należy opisać pasje, aktywności, zainteresowania lub osiągnięcia.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie organizatora. Ważne! Kandydat na Super Seniora musi wiedzieć o tym, że jest zgłaszany do konkursu i wyrazić na to zgodę.

Wypełniony i podpisany formularz należy przesłać e-mailem na adres biuro@targiseniora.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie, ul. Kolejowa 14, 81-835 Sopot, z dopiskiem „Konkurs –SUPER Senior 2015” do dnia 23 września 2015 roku (decyduje data wpływu).

 

Super Senior2015