Czas płynie dla każdego równie szybko – niezależnie od jego popularności ani pieniędzy. Oto sławni ludzie których z przyjemnością oglądaliśmy i słuchaliśmy od lat. Ta dziesiątka polskich i światowych gwiazd w 2015 roku kończy 60 lat.

Nasze krótkie zestawienie to mieszanka sławnych ludzi w skali świata – i Polski. Łączy ich to, że urodzili się w roku 1955 i w tym roku kończą 60 lat!

Rowan Atkinson

Urodzony 6 stycznia – brytyjski aktor, komik, światową sławę zyskał jako Jaś Fasola.

Kevin Costner

Urodzony 18 stycznia – amerykański aktor i reżyser, nagrodzony dwoma Oscarami za reżyserię i produkcję, dostał też Srebrnego Niedźwiedzia na Festiwalu Filmowym w Berlinie za główną rolę w westernie Tańczący z wilkami.

Piotr Machalica

Urodzony 13 lutego – polski aktor mający w dorobku udział w kilkudziesięciu filmach, w 2005 roku otrzymał Srebrny Medal “Srebrny Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis”

Bruce Willis

Urodzony 19 marca – amerykański aktor i producent filmowy, występował w filmach takich, jak “Szklana pułapka”, “Szósty zmysł”, “Piąty element”, “Armageddon” czy “12 małp”.

Jan Borysewicz

Urodzony 17 kwietnia – polski muzyk, założyciel zespołu Lady Pank

Izabela Trojanowska

Urodzona 22 kwietnia – polska piosenkarka, aktorka

Jolanta Kwaśniewska

Urodzona 3 czerwca – przez 10 lat pierwsza dama Polski, aktywna jako prezes fundacji “Porozumienie bez barier”

Ewa Błaszczyk

Urodzona 15 października – polska aktorka i piosenkarka

Bill Gates

Urodzony 28 października – założyciel Microsoftu, jeden z najbogatszych ludzi świata

Whoopi Goldberg

Urodzona 13 listopada – aktorka, komediantka i piosenkarka; otrzymała Oscara za rolę drugoplanową w filmie “Uwierz w ducha”

Powitajmy ich gorąco w Klubie 60!