Plaża Miejsca Chwaliszewo zachęca seniorów do zapoznania się z programem zajęć i warsztatów, przygotowanych specjalnie z myślą o najstarszych mieszkańcach miasta.

Plaża Miejska Chwaliszewo, stworzona w starym korycie rzeki Warty, to miejsce, w którym w okresie wakacyjnym będzie dziać się wiele i dla każdego – także dla seniorów.

W najbliższym czasie najstarsi mieszkańcy miasta mogą liczyć na wiele inspirujących atrakcji.

W niedzielę 19 czerwca zapraszamy do udziału we wspólnych ćwiczeniach jogi. Między godziną 11.00 a 12.30 seniorzy zapoznają się z podstawowymi układami ciała, dotlenią organizm i otrzymają zastrzyk pozytywnej energii.

Natomiast 23 czerwca o godzinie 16.00 seniorzy mogą wziąć udział w warsztatach Dziadek do Gramofonu na Plaży”. To cykl warsztatów DJskich, które skierowane są do seniorów interesujących się każdym rodzajem muzyki oraz otwartych na nowe doświadczenia. Przyjść mogą wszyscy, którzy chcieliby przenieść się do czasów starych dyskotek i wcielić w rolę prezentera muzycznego. Ta podróż w czasie będzie możliwa dzięki pomocy DJa Polara, który pokaże, w jaki sposób korzystać ze sprzętów takich jak: gramofon, mikser czy kontroler MIDI. Warsztaty potrwają do godziny 18.00.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Miejsce: Plaża Miejska Chwaliszewo, ul. Ewangelicka w Poznaniu.

By być na bieżąco, zachęcamy do śledzenia wydarzeń na facebooku, a także na stronie Plaży Miejskiej Chwaliszewo.