W najbliższą sobotę w poznańskim Starym Browarze odbędzie się spotkanie w ramach cyklu “65 + ART”. Inspiracją do rozważań o sztuce będzie wystawa “DE. FI. CIEN. CY” w galerii Art Stations. Wstęp wolny.

Cykl spotkań “65 + ART” skierowany jest do osób starszych, które chcą odkrywać współczesną sztukę. W ich trakcie można zapoznawać się z dziełami sztuki, poznawać wizje autorów, dyskutować i odkrywać inny punkt widzenia. Spotkania odbywają się w galerii Art Stations w Starym Browarze.

14 lutego 2015 r. seniorzy odwiedzą ekspozycję “DE. FI. CIEN. CY” (“Ułomność”), na której można podziwiać dzieła Andrzeja Wróblewskiego, René Daniëlsa i Luca Tuymansa, twórców zaliczanych do najważniejszych artystów XX wieku. Ich prace wypożyczono z kolekcji prywatnych i państwowych z Polski, Belgii, Holandii, Francji, Niemiec oraz Szwajcarii. Spotkanie poprowadzi Ewa Dziewolska-Kawka. Całość rozpocznie się o godz. 16 w galerii Art Stations – w budynku Starego Browaru w centrum Dziedzińca Sztuki (między atrium a pasażem), przy samym parku.

Wstęp wolny.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 61 859 61 22.